Rauhoittavien viim.käyttöpäivä

Löytyi vuoden vanhoja temestoja. Onko noissa enää mitään tehoa jäljellä?
4110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei ne vuodessa pilalle mene.

Äänestä

Siitä pakkauksesta löytyy varmasti viimeinen käyttöpäivä...

Äänestä
  • Viimeinen käyttöpäivä meni umpeen vuosi sitten. Joten ajattelin että onko noissa enää mitään tehoa jäljellä.

    Äänestä

Palauta ne apteekkiin hävitettäväksi. Osa lääk.menettää tehonsa, osasta tulee vanhentuessaan toksisia, ei se pv. siellä turhaan ole

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rauhaton. kirjoitti:

Löytyi vuoden vanhoja temestoja. Onko noissa enää mitään tehoa jäljellä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu