Kivaa...

Kertokaapas miten toisen voi saada rakastumaan itseensä uudestaan!! Äh, sattuu!!
3777
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kunpa se kävisikin helposti. En voi edes lähestyä minulle vielä niin rakasta exääni joka on vielä sinkku, joten taitaa jäädä saavuttamatta se hänen uusi rakastumisensa.

Äänestä

Kerran kun päästää, ei sitä enään koskaan takaisin samassa muodossa saa.

Siihen suuntaan voi kyllä mennä.

Äänestä

Kait se on mahdollista jotenkin mutta hyvin epätodennäköistä onnistua.
*huoh* :(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nainen kirjoitti:

Kertokaapas miten toisen voi saada rakastumaan itseensä uudestaan!! Äh, sattuu!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu