Dana Glow'n musiikkivideo "LOVE ILLUSION" youtubessa!

Jenny84

3

171

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 9876543212

      Järkyttävää paskaa

    • peppixxx

      Millähän tavalla tämä eroaa muista vataavista?

    • jarkko.hautala

      Jenny84, googlasin Dana Glow:n nimellä niin löysin linkkejä, olettaisin et kyseessä on sama henkilö

      http://www.myspace.com/danaglowmusic

      samalla löysin myös Facebook sivutkin:
      http://fi-fi.facebook.com/pages/Dana-Glow/111154975610850

      Miksi toiset haukkuu tätä, minun mielestä tää on hyvää musiikkia, mutta eihän sitä aina voi kaikkia miellyttää, musiikkimakujakin on monenlaisia, Voicenkin mielestä tää on hyvää ja he ovat ymmärtääkseni alan harjaantuneita ammattilaisia, eihän sinne kuka hyvänsä pääse töihin, pitää olla sävelkorvaa.

      Muilla keskustelupalstoilla joilla käyn, niin siellä on nuorisolla tapana haukkua kaikkea mahdollista joka pilaa kyseisen sivuston yleisen uskottavuuden, esim itviikko.fi , tietokone.fi jne..

      Miten saisimme loppumaan tuollaisen pikkulasten ymmärtämättömän sanailun josta minä en tykkää ollenkaan, ajatelkaa ensin ennenkuin kirjoitatte.

      Pitäisikö näiden sivustojen PAKOTTAA käyttämään rekisteröityä ja ehkä jopa väärinkäyttöjen estämiseksi myösvarmistettua julkista nimeä, eikä sallia mitään hotmail yms.. jonne voi laittaa kaikennäköisiä feikkiosoitteita?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään

      Kaikkosen erityis­avustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po
      Maailman menoa
      213
      7602
    2. Halaisin sua mies

      Jos voisin 💗
      Ikävä
      58
      2993
    3. Onkohan meillä kummallakin joku pakkomielle toisiimme

      Vähän luulen että on..
      Ikävä
      193
      2387
    4. Mitä tämä on

      Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut
      Tunteet
      10
      1853
    5. Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?

      gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.
      Maailman menoa
      180
      1774
    6. Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.

      Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke
      Helsinki
      22
      1466
    7. Olen valmis

      Kohtaamaan sinut tänä kesänä, jos sellainen sattuma osuu kohdalleni.
      Ikävä
      75
      1291
    8. Nyt on konstit vähänä.

      Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,
      Kiuruvesi
      38
      1183
    9. Hyvää yötä kaivatulleni

      En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä
      Tunteet
      28
      1182
    10. Tilinpäätösvaltuusto 27.5

      Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty
      Pyhäjärvi
      50
      1039
    Aihe