Mitä yhteistä

ziselillä on toisten 19v tyttöjen ja poikien kanssa? Eikö zisel löydä heistä juttuseuraa?
760
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Lähes kaikki palstalaiset voisivat ikänsä puolesta olla ziselin vanhempia. Normaalisti 19-vuotiaat eivät hakeudu vanhempiensa ikäiseen seuraan 24/7.

Äänestä

Zisel on 20 v. Hän on ollut aikuinen nainen jo kaksi vuotta

Äänestä
  • Tarkoitit kai _aikuistuva_ - jos sitäkään (mentaalisesti).

    Äänestä

Tuntuu, kuin sairaat kiinnittyisivät toisiinsa tällä palstalla.

Äänestä

ehkä iästä johtuva ..

Äänestä

Onko onkelmia?

Äänestä

.

ei saa kiusia pikku kiisseliä

Grrrrrrrr

.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eikö kiinnosta kirjoitti:

ziselillä on toisten 19v tyttöjen ja poikien kanssa? Eikö zisel löydä heistä juttuseuraa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu