Alkoholi tekee impotentiksi+tyhmentää pysyvästi

Ei mikään ihme ettei impotentti alkkiksilta tule muuta kun sekavaa huutoa kun puhutaan kannabis vs. alkoholi keskustelua.Niiden aivot on pilalla lopullisesti.
10238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Alkoholi tunnetusti lisää testosteronin aromatisoitumista entsymaattisesti estrogeeniksi : tällöin se siis naisistaa miestä .
Naisilla homma menee toisinpäin - ja onhan se juopunut neitikin silloin kova jätkä ja äänikin saattaa ajan myötä laskea vaikka puoli oktaavia.

Äänestä
  • Tästä voidaankin vetää karkea johtopäätös että kovimmat kannabiksen vastustaja jäkättäjät ovat SUURIA HOMOSEKSUAALEJA!!
    Ne pelkää kun ihmiset vaihtavat kannabikseen jolloin homoseksuaalien määrä romahtaa radikaalisti.

    Äänestä

  • Hyi sa atana alkoholia hyi yök!

    Äänestä

Olkaa te vaan ihan omana ryhmänä, ei teistä kannbisnarkkareista ole keskustelijaksi, oli aihe mikä hyvänsä.

Äänestä

Kohtuus kaikessa on parasta. Kannabis lailliseksi ja alkoholistitkin saisivat parempaa hoitoa.

Äänestä

On huomattu, lerppapippeliset kännisekopäät hakkaavat ihmisiä huvikseen joka päivä!

Äänestä

Myös normaalia on että sekava impotentti alkkisnarkki uhkailee väkivallalla niitä joiden mielipiteet eriävät hänen sairaista mielipiteistäänsä.

Äänestä

Ainakin agressiiviseksi tekee liika juominen ja siinä mielessä tyhmäksi, ettei huomaa omaa käytöstään, miten rumaa se on.

Äänestä

"The Lancet -lehdessä julkaistussa 35 tutkimuksen meta-analyysissä tutkijat totesivat kannabiksen käytön lisäävän riskiä sairastua psyykkisiin sairauksiin kuten skitsofreniaan 41 %, mutta käyttöannoksista riippuen se saattoi lisääntyä jopa 50–200 %. Katsauksessa arvioitiin, että 14 % psyykkisistä sairauksista Britanniassa olisi kannabiksen aiheuttamia. Mikäli kannabiksen käytöstä luovuttaisiin, ehkäistäisiin maassa vuosittain noin 800 skitsofreniatapausta."


http://fi.wikipedia.org/wiki/Kannabis

Äänestä

NARKKARIT, molemmat ovat vajakkeja, epäonnistuneita luusereita.

Kun niiden pää ei kestä todellisuutta, ne yrittävät huumeilla muuttaa mielikuvaa maailmasta. Usein nuo ovat myös väkivaltaisia, riippumatta siitä ovatko ne miehiä vai naisia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


käyttäjää kirjoitti:

Ei mikään ihme ettei impotentti alkkiksilta tule muuta kun sekavaa huutoa kun puhutaan kannabis vs. alkoholi keskustelua.Niiden aivot on pilalla lopullisesti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu