Toimintaa viikonlopuksi

Muistutan taas kaikkia, että jaan tiukkaa, kivikovien pakaroiden ympäröimää, anustani Kaisaniemen puistossa klo. 19 alkaen. Suuren kysynnän vuoksi olen paikalla tavalliseen aikaan perjantaina, mutta nyt myös lauantaina!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Oi Deca, hih. pitääkö ottaa sadetakki mukaan, vai sanosinko dadetakki hih. No minä tässä vain höpsötän poikkusi, illalla näkemisiin, tulen heti reenin jälkeen ;)

Äänestä
  • Ota toki mukaan. Nus$iessa tulee kyllä kuuma, joten sitten voit olla ihan ilman mitään vaatteita. Musta siinä on jotain eläimellisen ihanaa, kun hiki höyryää kuumasta lihaksikkaasta kropasta. Muista ottaa videokamera taas mukaan, niin voidaan sitten jakaa videot kaikille kundeille.

    Äänestä

Miten sun aanus voi olla muka tiukka tuollaisten varvien jälkeen. Veikkaan että se on löysä kun mikä ja tarvit nykyään aikuisten vaippoja. S@atanan homo!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Decamies. kirjoitti:

Muistutan taas kaikkia, että jaan tiukkaa, kivikovien pakaroiden ympäröimää, anustani Kaisaniemen puistossa klo. 19 alkaen. Suuren kysynnän vuoksi olen paikalla tavalliseen aikaan perjantaina, mutta nyt myös lauantaina!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu