Hei. Olen ajatellut joululahjaksi tyttöystävälle Jaettavaa sydän kaulakorua kaiverruksella, mutta en taas tiedä mistä näitäki sais. Saisko seponkullasta ostettua ? Ja otetaan toki vastaan muitaki ehdotuksia joululahjaksi. Olen seurustellut ny puolivuotta tyttöystäväni kanssa ja kysyin hänelta mitä hän haluaisin lahjaksi. Tuota korua hänkin sanoi että olisi aivan kiva.
Olen 15v ja tyttöystäväniki on.
Mitä Tyttöystävälle joululahjaksi?
6
361
Vastaukset
- tsekkaappa
tälläsestä verkkokaupasta olen itse tilannut kultaketjun. eiköhän sieltä löydy tommonen sydänkin. www.kultaoutlet.fi
- -jeefe-
Tuolta ei valitettavasti löytynyt kyseistä riipusta . Mutta eikös seponkullassa voi ottaa kaiverruksia ? Jos kävis sieltä kysääsemäs jonaki päivänä :)
- Herttainen
Täällä on paljon eriliaisia sydämiä joulukampanjassa...tosin ei sitä jaettavaa :/
www.woimakulta.fi/kauppa - Aurinkoinen
Osta joululahja tyttöystävälle?
Anna koru ja tunteita rakkaallesi!
www.myprecious.fi - Hopeoituja koruja
Hopeoitu rannekoru joululahjaksi: http://goo.gl/byrx9
- Irkku
Täältä löytyy sydämiä ja on vielä joulukampanja meneillään postikulut 0 €
http://www.woimakulta.fi/kauppa/
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?961896- 881340
- 1101143
- 761037
- 1191010
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘57873- 47791
- 36782
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis48741- 33693