Kannattaako pk-seudulle sinkkumiehen muuttaa

ovatko naiset miten käytettyjä? Onko edes vapaita ja minkä näköisiä? Kelpaako vain ulkomaalainen kalu?

Älymiehen kommentteja odotan.
9165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

mööh

Äänestä

Ei kannata. Pysy poissa. Samaten kaikki muut sinkkumiehet saisivat muuttaa pois pk-seudulta.

Äänestä

Kuinka paljon niitä ulkomaalaisia näkyy Helsingin katukuvassa? Ovatko kaikki miehiä? Olen kuullut, että tilanne on aika paha, mutta en ole koskaan itse käynyt pääkaupunkiseudulla.

Äänestä
  • Ulkomaalaisia on noin 10 prosenttia pks:n ihmisistä ja alle 30-vuotiaiden joukossa osuus on suurempi. Ei ne kaikki miehiä ole mutta suurimmista ulkkisryhmistä esim. somali tai arabinaiset eivät todellakaan käy baarissa huoraamassa niinkuin suomalaislutkat. Somppu ja arabimiehiä yöelämässä sen sijaan riittää eli sukupuolijakauma vääristyy. Lisäksi länsimaisia miesturisteja riittää jotka ovat tulleet tänne ilmaisten huorien eli tavallisten suomalaisten naisten perässä.

    Äänestä

  • alyn_haamu kirjoitti:

    Ulkomaalaisia on noin 10 prosenttia pks:n ihmisistä ja alle 30-vuotiaiden joukossa osuus on suurempi. Ei ne kaikki miehiä ole mutta suurimmista ulkkisryhmistä esim. somali tai arabinaiset eivät todellakaan käy baarissa huoraamassa niinkuin suomalaislutkat. Somppu ja arabimiehiä yöelämässä sen sijaan riittää eli sukupuolijakauma vääristyy. Lisäksi länsimaisia miesturisteja riittää jotka ovat tulleet tänne ilmaisten huorien eli tavallisten suomalaisten naisten perässä.

    Suomalainen rotu on käytännössä jo tuhottu ja tulevaisuus on mulattien. Kiitos suomihuorien.

    Äänestä

Hesassa on eniten sinkku naisia ja tämä todistaa sen, että hesan naiset ovat vaativia nirppanokkia ja haluavat elää villiä sinkkuelämää.

Äänestä

Mikä paikkakunta sitten olisi hyvä sinkkumiehelle?

AT-miehelle ei mikään varmaankaan.

Äänestä
  • Tallinna.

    Äänestä

  • fakta homma kirjoitti:

    Tallinna.

    Suomalaismiehen mahdollisuudet Virolaisnaiseen ovat todella huonot!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


betoniboxi30 kirjoitti:

ovatko naiset miten käytettyjä? Onko edes vapaita ja minkä näköisiä? Kelpaako vain ulkomaalainen kalu?

Älymiehen kommentteja odotan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu