klipsit vai teipit

MOI aattelin et ostan klipsit tai teippipidennykset kummat on paremma ja säilyy pidempään?
2153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Klipsit säilyy pidempään kun ne otetaan esim. suihkun ajaksi pois ja nukkuessa. Klipsien käyttöikä on siis huomattavasti pidempi.

Äänestä

klipsit, oma tukka ei kärsi niin paljon. eikä sitä pidennys hiusta tarvii pestä jatkuvaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


helollero kirjoitti:

MOI aattelin et ostan klipsit tai teippipidennykset kummat on paremma ja säilyy pidempään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu