Black Sabbath 23.05.2012.

Ballensted 2012

Mites on, myydäänkö liput torstaina minuuteissa loppuun vai onko kyseinen alkuperäisjäsenistä muodostettu keikka mikään kovempi juttu musiikkipiireissä? Onko kyseisellä yhtyeellä tarkoitus esiintyä samalla kokoonpanolla suomessa muillakin paikkakunnilla tai onko esityksiä Areenalla enemmänkuin tuo yksi? Villi veikkauksenne: Tuleeko lippuja myyntiin esim Huutonettiin hintaan n 150-200euroa?

3

219

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Lemmy is god

      Sää oot just tollanen paska joka vaan haluaa pilata oikeitten fanien mahdollisuuden päästä kattoon jos se on ''joku iso juttu''! Vittu anna oikeitten fanien mennä kattoon jos et tiiä että se on saatana ihan helvetin iso juttu! VITUN MULKKU!

    • Ballensted 2012

      Kuules Lemmy is god! Otahan ihan iisisti tai joudut isojenpoikien halaukseen...

    • omat liput

      Myytiin loppuun kymmenissä minuuteissa, kaksi lippua on nyt "takataskussa" enkä myy eteenpäin! Kyllä kai keikkajärjestäjä tietää onko tarkoitus keikata enemmän ja mitä väliä vaikka onkin, kyllä meille nää liput riittää.

      Ja ihan varmasti tulee kovalla hinnalla myyntiin huutonettiin, mutta ei meidän liput!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa

      Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja
      Maailman menoa
      248
      1060
    2. Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä

      Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔
      Ikävä
      49
      880
    3. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      223
      822
    4. Mitä sä teet

      Juuri nyt?
      Ikävä
      98
      821
    5. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      69
      706
    6. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      56
      648
    7. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      91
      581
    8. Miten vaikuttaa

      Jos kaivatustasi on moni muukin kiinnostunut?
      Ikävä
      64
      566
    9. Anni Ihamäki ja Ilkka-rakas vetivät tiukan rajan TTK:ssa: "Kyllä spekuloitiin"

      Anni Ihamäki on naimissa Ilkka Ihamäen kanssa. Aviopuoliso tunnetaan myös nimellä Hovimuusikko Ilkka. Heillä on kaksi yh
      Suomalaiset julkkikset
      2
      528
    10. Rekkawelinehkä

      Vitunvelin ehkä...miten rekka auto voi jatkaa pysähtymättä vaikka tappaa mopoilijan,tänään tapahtunut pmäelle vievällä 2
      Varkaus
      37
      509
    Aihe