http://www.bayliyleningit.com/index.php#.TsunyXJP8U9

Kohta valmistuva

Hei!
Tarkoituksenani olisi tilata itselleni valmistujaismekko tuolta, todella kivannäköisiä mekkoja ja erityisen halvalla..
Rupesinpa siis miettimään sivun luotettavuutta ja että onkohan kukaan mahdollisesti tilannut kyseiseltä sivulta koskaan mekkoa itselleen?
Oletteko olleet tyytyväisiä ja syntyykö mahdollisia lisäkuluja?

Tahtoisin siis kaikki mahdolliset tiedot sivusta, mikäli jollain sellaisia on :)

7

350

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • selmase

      minä olisin kiinnostunut myös..

    • Jaa ei juu

      En juuri tuolta tilannut, mutta lightintheboxista. Päälle tulevat tulli ja alv. Eli noin 50 euroa puku n. 150€. Laatuun en ollut tyytyväinen, puku oli leikattu hieman toispuoleisesti ja useampi päättelemätön lanka roikkui. No ompelija sai istuvuutta hieman parannettua ( joka myös maksoi sitten 40 euroa ) niin puku oli juhlissani päällä. En voi siis suositella, palauttamisessa olisi postikulut itse pitänyt maksaa ( n. 65 euroa)...Ja ehkä sitten olisi saanut rahapalautuksen.

    • kermamunkki

      Hei,minä olen tilannut leningin 8.1.2012 .Nyt odotan päivittäin koska tilaamani leninki saapuu.Laitan uutta viestiä tulemaan sitten ,voin sanoa tuliko sitä mitä tilasin.

      • Ninni54846

        Hei miten kävi saitko hameesi? Miettinyt itse että ostaisiko tuolta kaasojen puvut häihini, kun tosiaan ovat edullisia että miten oliko hame sitä mitä tilasit ja tuliko joitain lisä kuluja tullista tai vastaavasta?


    • hfjown

      mun on pakko hehkuttaa että mun mekko tuli tänään tuolta sivuilta just ja oon tosi tyytyväinen!! luin jostain että tonne sivun henkilöihin on tosi vaikeeta ottaa yhteyttä mutta minä laitoin sinne kaksi viestiä ja molempiin tuli vastaus alle päivässä mutta tosin huonolla suomella mutta kuitenkin ymmärsin asian sisällön. ja mekkoni oli mittatilaustyönä tehty ja mekko saapui kotiovelleni vain kolmessa viikossa normaali tilauksena siis ettei sillä kiiretilauksella! voin sanoa että itse olen tyytyväinen sivun palveluihin. ja ainiin ei mulle ainakaan mitään tulli maksuja tullu mutta mekko maksoi 130e.

    • hfjown

      ainiin ainut miinus oli se ettei nettisivuilla pystynytkään seuraamaan tilauksen kulkua vaikka siellä sellainen palvelu on

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta

      Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei
      Kansallinen Kokoomus
      439
      1918
    2. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      150
      1247
    3. Mitähän ajattelet

      Nykyään minusta tai meistä tai tapahtuneista?
      Ikävä
      70
      1144
    4. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      90
      1141
    5. Mitä kaivattusi

      pelkää? 👻
      Ikävä
      114
      1137
    6. Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä

      Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku
      Sinkut
      176
      994
    7. Hankkikaa elämä

      Tiedetään että hän on mielenkiintoinen mutta rajansa kaikella.
      Ikävä
      100
      783
    8. Sinun silmiisi kun

      Katson niin ymmärrän sen. 👁️👁️👀
      Ikävä
      45
      701
    9. Voisitko mies auttaa..

      Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.
      Ikävä
      50
      699
    10. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      57
      664
    Aihe