Tylsä ilta palstalla...

Ei mitään uutta, vaan kaikki vanhat jutut pyörii täällä... Tosi tylsää
1074
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Keksi jotain uutta.

Äänestä

Olen istunut palstalla keskipäivästä lähtien.

Äänestä

Miksi naiset eivät yleensä ikinä kirjoita palstalle mitään mielenkiintoista?

Äänestä
  • Hiiri kirjoittaa.

    Äänestä

  • Tää on niin totta! :D

    Äänestä

Mikä olisi mielenkiintoista?

Äänestä
  • Kaikki muu kuin noi "ATM tappoi itsensä" pla pla pla... Niin täynnä tuota ATM YTM ANT YTN joopa joo. Suurimmat ongelmat on edelleen korvien välissä..

    Äänestä

  • Ei kiinnosta :D kirjoitti:

    Kaikki muu kuin noi "ATM tappoi itsensä" pla pla pla... Niin täynnä tuota ATM YTM ANT YTN joopa joo. Suurimmat ongelmat on edelleen korvien välissä..

    Niin, jostain syystä tämä on kuitenkin ketjutettu keskustelut -palstaksi XD

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


*ääääää* kirjoitti:

Ei mitään uutta, vaan kaikki vanhat jutut pyörii täällä... Tosi tylsää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu