Lieksan uusi ylhäistö ja rassistit

http://areena.yle.fi/video/1322598739592

Varoitus!
Saattaa aiheuttaa vitutusta ja viha-ajatuksia.
3112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mielestäni siinä ei ole keskustelemisen varaa jos räkii naista kohtaan, silloin on käyttäytynyt eläimen lailla ja tulisi antaa porttikielto kauppaan.
On se ihme kun muiden maahanmuuttajien kanssa EI ole ongelmia vain muslimien ja eritoten somalien.

Äänestä

Siinä onkin Lieksalaisille uusii piällysmiehii ja pulskii ja hyväkuntoosen näkösiä. Onko siellä kaikille jo pomonpaikat katseltuna?

Joensuussa näyttää käyneen kokoomuksen kukkanen Fatbarthe Hetemaj (Karjalaisessa eilen) pitämässä rekrytilaisuutta, ei tainnut ehtiä Lieksaan viisauksineen, vai? Näkyvät tituleeraavan häntä "kansainvälisen rekrytoinnin asiantuntijana".

Aikasta äkkiä kokoomuksen riveistä pompsahtaa asiantuntijoiksi ja nuorella iällä, ei auta kuin vihellellä, heh ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


. kirjoitti:

http://areena.yle.fi/video/1322598739592

Varoitus!
Saattaa aiheuttaa vitutusta ja viha-ajatuksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu