sinä toinen nainen, haluaisitko soittaa vaimolle ja kertoa salasuhteesta ja jos haluat miksi et soita?
tekeekö mieli
utelias
51022
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
mut jätkä o tehny sen selväks et hiiskauski meijän hommista sen muijalle ni se laittaa meijän välit poikki ja sitä en haluu.mut eroon haluun sen muijasta.
senkus soitat vaan.. turhaan kovistelee eroomisella...loppu pelissä saattas jäädä yksin,mihin se reppana ei taitais kyetä...nakkaa v....un tollane jätkä..
En ala mitenkään syyllistään, mut ihan vaan uteliaisuuttani kysyn.. eikö sun käy yhtään sääliksi sitä "muijaa", kun se kärsii aivan suotta.. Oli mies kuinka ihana tahansa, se kohtelee muijaansa nyt väärin..
Kumpikin "voittaa" kun vaimo ei tiedä. Muutenhan lysti loppuu lyhyeen toisella(kin) naisella ja ukko katkasee välinsä 2. naiseen.... =)
Minä en missään tapauksessa soittasi salasuhteeni puolisolle, eikä hän soita minun puolisolleni. Olemme tehneet "sopimuksen" että nautimme näin niin kauan kuin hyvältä tuntuu, ja sitten kun ei tunnu, suhteemme loppuu. Ei uhkailua paljastuksesta, ei naukumisia, eikä kiristystä.
Joka leikkiin ryhtyy, se leikin kestäköön niillä resursseilla kun on.