Mitä mieltä Eva mendesin kasvonpiirteistä? Omaan siis hänen kasvonpiirteensä, mutta Ikävä kyllä minua ei ole siunattu Evan upeilla huulilla ja nenäni tosin on pieni ja siro. Sekä ihoni vaalea. Ole monen mielestä suomalaiseksi eksoottisen/erikoisen näköinen.
Eva Mendesin
kasvot
7234
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Omaat hänen kasvonpiirteensä, paitsi että suu on erilainen, ja nenä tietysti etkä muutenkaan näytä yhtään samalta. No sillä tavalla.
Niin, se on kiva kuvitella olevansa ihan jonkun kauniin julkkiksen näköinen, paitsi että nenä, huulet, silmät, posket, leuka, otsa ja väritys ja kaikki on kuitenki erilaiset... Mäkin oon ihan Johnny Deppin näköinen, paitsi että oon vaalee ja mulla on erilainen nenä, suu, silmät, posket, leuka jne.... Mutta kyllä mä jossain valaistuksessa joskus äkkiä vilkaistuna saatan samalta näyttää, ainaki omasta mielestä ja tosi eksoottiseksi ja komeaksi on kehuttu aina.
Määkin on Deppin näköinen! Olen vain kalju!
Depp kaljuna voisi olla ihan hyvännäköinen:
http://balderazzi.com/photos/Johnny-Deff-balderized.jpg
Tosin toi kuva on vähän kökköä shoppausta, näyttää lähinnä siltä kuin olisi ihonvärinen uimalakki päässä. Mutta pointti tuli varmaan selväksi.
Eva on upean näköinen, mutta jos sinulla on erilaiset huulet ja vähän muutakin, niin olet sitten jonkin verran erinäköinen.
Eva Mendes on yksi esimerkki täydellisestä ulkonäöstä. Milloin treffataan :)
Eli et ole yhtään Eva Mendesin näköinen :D