KUOPIO, sinä neitonen koiran kanssa tänään :)

Oli mukava taas nähdä sinua ja kauniita silmiäsi :)
7217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

missäspäin kuopiojoo tämä? törmäsin itsekkin koiran kanssa varsin mukavanoloiseen miekkoseen :)

Äänestä

Pidetään vielä salassa, omistatko tummat hiukset? :)

Äänestä
  • Se blondi on jokapaikassa. Murrrr.

    Äänestä

Ollaan salaperäisiä joo.. tummat lyhyet hiukset. natsasiko?

Äänestä

Vaatetus? :)

Äänestä

Farkut,punainen takki. sinulla tummat housut ja vihreä takki.

Äänestä

Valitettavasti ei osunut :(
toivottavasti löydämme ne keitä etsimme, tai sitten pitää livenä uskaltaa jutella jne :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihastunut[M] kirjoitti:

Oli mukava taas nähdä sinua ja kauniita silmiäsi :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu