piti vaimokullan aina päästä.Alkoi siellä tapailemaan miehiä.Sopivat aina eri paikan seuraavan viikon tanssipaikaksi, niitähän Suomessa riittää.Enää ei riittänyt pelkkä tanssiminen vaan vakisuhteitahan noista miehistä tuli.Avioliittomme särkyi ja paha mieli koko perheellä.Ei ole yksi tanssipartneri riittänyt nykyisinkään kerrallaan.Tulipa näyttö sanonnasta:Ken pettäjän tielle astuu, hän petturiksi jää.On helppoa pettää aina uudelleen kun kerran sen on tehnyt.
Tanssimaan...
Ukkonen50+
3560
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Tansseissa on aina meitä miehiä jotka haluaa vain varattuja naisia, voimme näin esittää jaloa ritaria joka pelastaa huonosta suhteesta. Nainen ihastuu ja rakastuu ja siltä saa hyvin kun jaksaa tarjota olkapäätään. Hyvä homma, saa silloin kun haluaa eikä tarvitse elättää kun sen tekee toinen mies.
Tutustuin töissä "rouvaan" jolla 28 vuoden avioliitto takanaan.
Hän tunsi elämän lipuvan "ohi" ja olevansa kuin vaille jotain.
Alkoi miehensä kanssa käydä tansseissa.
Oli oikein hauskaa.
Iloisena ihmisenä hänellä oli paljon tanssittajia.
Oli joissain lavatansseissa, kun tarjottiin pimpero polkaa.
Oli uudenlainen elämys "rouva" sai elämänsä ensimmäisen orgasmin.
Niin jäi aviomies syljeksiin portille tai kännyyn ja pimpero jatkoi juhlia.
Mitä sinä annoit "rouvallesi" likasitko vain portinpielet omilla juhlillasi?
nykyään nimitetään, vieraissa kulkemista ja puolison pettämistä. Täällä palstoillakin näkee kuinka naimisissa olevat naiset ja miehet etsivät "vain tanssiseuraa", tietäähän sen tyhmäkin mitä siinä etsitään.