Hei kaikki kivat ja tosi kivat tyypit!! :D Nyt vihdoin voitte saada erittäin suurella todennäköisyydellä niitä ilmaisia hampaiden valkaisutuotteita :) eli, tykkää ja jaa seuraava linkki, arvomme fanien kesken 10kpl ILMAISIA hampaidenvalkaisupaketteja! (Arvo 49,50€) Valkoista joulua toivottaa XYTOL Team ;)
http://www.facebook.com/valkoisethampaat
Ja tietysti tuote saatavissa nyt Yliopiston Apteekeista kautta maan, sekä heidän verkkokaupasta! Eikun shoppailemaan..
http://www.yliopistonapteekki.fi/fi/apteekkipalvelut/tuotteet/pages/product.aspx?catalog=yasalescatalog&productid=9910974(yabasecatalog)&category=suujahampaat(yasalescatalog)/hampaidenvalkaisu(yasalescatalog)
Hampaiden valkaisu
Xytol Team
1
361
Vastaukset
- floor127
tietoa tuotteesta www.xytol.fi
XYTOL -makes you more attractive-
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait223037- 402644
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...381503- 841350
- 631251
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä40999Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.125903- 32816
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi29663Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan59621