Seksiä

Oletko koskaan antanut tai saanut säälistä?
480
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei kai sääliseksiä oikeasti ole olemassa...

Äänestä
  • no sitä ajoinkin takaa. siinä vaiheessa kun nainen sanoo "jos annan niin se on vain säälistä" menee halut pois

    Äänestä

  • Hahmis on niin hellä!

    Äänestä

  • Hercules-mies kirjoitti:

    Hahmis on niin hellä!

    Haamu oikeasti, ei kukaan meistä ainakaan välitä, jos sä hyppäät joku päivä bussiin ja menet Helsinkiin ja menet johonkin homoklubille ja löydät rakkauden. Itseasiassa me veikataan, että se voi parantaa sun psyykeen tilaa... On siellä varmaan joku toinenkin ruma homo, joka haluaa vaan lämpöä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


säälistä! kirjoitti:

Oletko koskaan antanut tai saanut säälistä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu