Tänään oli hyvä päivä

Se parturityttö oli nätti, jolta siis eilen varasin sen ajan. Arviolta 18 vuotias ja hän oli pukeutunut paljastavaan löysään paitaan jossa oli avonainen kaula-aukko ja kädet jäivät paljaiksi. Jalassa hänellä oli tiukat mustat housut, joissa hänen kiinteä pieni teinipeppunsa näytti oikein kivalle.

Hän myös jutteli minulle mukavia, uskon että hän piti minusta. Tarjosi vielä suklaakarkin lähtiessäni. Tiukkaa ruokavaliota noudattavana atleettina en toki voi sellaisia syödä, mutta en voinut kieltäytyäkään ja otin karkin taskuuni.
9151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kunnes heräsit haaveistasi ja palasit todellisuuteen :D

Äänestä
  • Ei kyllä se oli ihan tosikertomus tästä päivästä.

    Äänestä

Löysin muuten hänet facebookista, vaikken edes tiennyt hänen nimeään.

Aika kuumia kuvia ottanut itsestään.

Äänestä
  • Kerropa miten löydät jonkun facebookista tietämättä nimeä? Jonkin perusteella mitä hän on sanonut harrastuksistaan?

    Äänestä

  • realismia peliin kirjoitti:

    Kerropa miten löydät jonkun facebookista tietämättä nimeä? Jonkin perusteella mitä hän on sanonut harrastuksistaan?

    Olen taitava stalkkeri ;) Tällä kertaa löysin hänet isänsä kavereista, tiedän isän nimen koska hän omistaa sen parturiliikkeen.

    Äänestä

Sulle ei sitten tullut mieleen, että tyttö olisi sinulle ystävällinen koska on asiakaspalvelutyössä. Ja kun seuraava asikas tulee tyttö taas juttelee mukavia ja tarjoaa karkin.

Äänestä
  • Sitä minä en halua ajatella. Uskottelen itselleni, että hän oli ystävällinen vain minulle.

    Äänestä

"Löysin muuten hänet facebookista, vaikken edes tiennyt hänen nimeään.
Aika kuumia kuvia ottanut itsestään. "

Tämä nettiin postaaminen voi tuottaa pettymyksen toisaalla jos naisen bongaa kunnon pornottelun parista. Minulla on semi-kuvamuisti ja mm. yksi nainen jonka deitti-ilmon muistin oli laittanut saman casual kuvansa kuin deitissä myös as:ään "jakokuvien" rinnalle, silloin joskus.

Hymähdin ja en epäillyt etteikö hänen tavaransa ole hyvin koe-ajettua :D

tämäkö on modernien naisten "avarakatseisuutta" eli miehiä testaillaan deitin kautta ja parhaimmat pornoilevat estotta?

Eli nyt kun nicin takana voi olla kukavaan, niin ei tiedä missä kaikkialla ihmiset ovat nickinsä takana piiloissa. Myös riettaissa yhteyksissä. Tavallaan se viktoriaalisten naamiasjuhlien perintö jatkuu yhtä.

Itse kyllä pahimpana atm-aikana muistan kyllä miten odotin naisparturiin pääsyä.
Nykyään tosin ajan itse vähät sänkihiukseni. Ironista kyllä Pelimiehen "yliopistorunkkarin" tavoin kun luovuin hiuksistani, sain tilalle rutosti itsevarmuutta.

Äänestä

Jätkä! Sä olet tän palstan todellinen Strara.

Harmi vain kun emme saaneet maanantaina nauttia näistä "viisauksistasi", joten pitää nyt yön kunniaksi nostaa muutama vanhempi helmi keskusteltavaksi.

http://www.youtube.com/watch?v=T7zAn8SW2Dc

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naisasialooseri. kirjoitti:

Se parturityttö oli nätti, jolta siis eilen varasin sen ajan. Arviolta 18 vuotias ja hän oli pukeutunut paljastavaan löysään paitaan jossa oli avonainen kaula-aukko ja kädet jäivät paljaiksi. Jalassa hänellä oli tiukat mustat housut, joissa hänen kiinteä pieni teinipeppunsa näytti oikein kivalle.

Hän myös jutteli minulle mukavia, uskon että hän piti minusta. Tarjosi vielä suklaakarkin lähtiessäni. Tiukkaa ruokavaliota noudattavana atleettina en toki voi sellaisia syödä, mutta en voinut kieltäytyäkään ja otin karkin taskuuni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu