sekä myös
cillaen
har-miehen
hahmotelman
MMiehen - vilin
Miten se voisi tapahtua?
http://www.youtube.com/watch?v=hIut-XDkA-8&feature=related
Temppuilijan syöstäminen helvettiin
25
215
Vastaukset
jos temppuilija joskus joutuu helvettiin, niin sillä tulee olemaan siellä hyvät oltavat ku minä oon nääs helvetin herra, mikään temppuilijan toive ei jää toeutumatta, sen lupaan.
- Anonyymi
Lady gaga bad romance
- Anonyymi
Sun lupaukset tiedetään vilosohviaa täynnä kepposia
Tykkään matkailusta. Helvetinreissu kuulostaa mielenkiintoiselta. Varsinkin, jos siellä on tuttu pääpiru. Parhaat matkat on aina olleet sellaisia, että on joku paikallinen, jonka kanssa voi remuta. Mut tosiaan Hell-singissä oon käynny, mutta Hell-vet on vielä käymättä.
Mun piäkseminen on vaikeeta, kun mulla on niih nopsakat jalat ja oon harjotellu tota Kara-ta nimistä itsepuolustuslajia, että voip olla, ettei onnaa.
Muuta?- Mä lyön taas
itse niin nopeasti kuonoon, ettet ehdi mieti mitään karateotteita, paitsi teholla.
Karatepellet kalpenee siinä kun lyödään. Mä lyön taas kirjoitti:
itse niin nopeasti kuonoon, ettet ehdi mieti mitään karateotteita, paitsi teholla.
Karatepellet kalpenee siinä kun lyödään.mä oon liuennu paikalta ennen kuin sä huomaatkaan ... huomaat harovasi tyhjyyteen, kuin sokea kana joka etsiskelee sitä viimestä jyvää, mikä jäi muilta yli
4D tähti kirjoitti:
Suosittelen junamatkaa Norjaan!
http://en.wikipedia.org/wiki/Hell_StationHaluuks Monte lähtee keväällä mukaan?
Virvelit takaboksiin ja vuonolle veneellä onkiin. Mulla on siellä tuttujakin. Bisset pitää ottaa Suomesta mukaan, ko ne Norskit rokottaa niistä niin pirusti. Öljyporauslautalla duunissa. Voidaan sopii niih, et ovat maissa kun ollaan siellä. Voin koukkaa sut kyytiin, kun oot matkan varrella ...temppuilija kirjoitti:
Haluuks Monte lähtee keväällä mukaan?
Virvelit takaboksiin ja vuonolle veneellä onkiin. Mulla on siellä tuttujakin. Bisset pitää ottaa Suomesta mukaan, ko ne Norskit rokottaa niistä niin pirusti. Öljyporauslautalla duunissa. Voidaan sopii niih, et ovat maissa kun ollaan siellä. Voin koukkaa sut kyytiin, kun oot matkan varrella ...Itse asiassa AP:n listalta kaikki on kutsuttuja mukaan Hell -Norskiin.
temppuilija kirjoitti:
Itse asiassa AP:n listalta kaikki on kutsuttuja mukaan Hell -Norskiin.
Pitää ottaa tollanen GPRS/3G -reititin autoon mukaan, niih joka jannu voi matkan aikana toteuttaa palstariippuvuuttaan :)
temppuilija kirjoitti:
mä oon liuennu paikalta ennen kuin sä huomaatkaan ... huomaat harovasi tyhjyyteen, kuin sokea kana joka etsiskelee sitä viimestä jyvää, mikä jäi muilta yli
Pojat ei sitten näin jooko? :-)
http://www.youtube.com/watch?v=IVIEQmZcBjQtemppuilija kirjoitti:
Haluuks Monte lähtee keväällä mukaan?
Virvelit takaboksiin ja vuonolle veneellä onkiin. Mulla on siellä tuttujakin. Bisset pitää ottaa Suomesta mukaan, ko ne Norskit rokottaa niistä niin pirusti. Öljyporauslautalla duunissa. Voidaan sopii niih, et ovat maissa kun ollaan siellä. Voin koukkaa sut kyytiin, kun oot matkan varrella ...miul on puolet suvusta norjasta, se vaalea suvunhaara
oslossa on jopa katu alkuperäisen sukunimeni mukaan nimetty, voin näyttää 1800 luvulla eläneiden sukulaisteni piirtämiä kirkkoja ja näyttää mis kirkossa heidän kirkkoherra isänsä palveli.ol_io kirjoitti:
Pojat ei sitten näin jooko? :-)
http://www.youtube.com/watch?v=IVIEQmZcBjQai mitenniin ei? juur tota mää tarkotin
Emmä tiiä muuta, kun et kun meidän koiralle joskus joku sanoi että mene helvettiin siitä. Niin koira meni sängynalle. Voisko toi toimia? :-)
Kannattaa sit iltaisin tarkistaa se oma sängynalaun, sieltä voi löytyä joku pojista.- sänky -sanaa
ol_io kirjoitti:
Siis sängynalunen...
ei kirjoitetaa missään kohtaa g:llä
teen muuten härskin jutun, samalla kun kirjoitan tätä, otan ryppynauhastasi kiinni ja nuolaisen.
sori kun otin ryppynauhastasi kiinni, ja ... niin...
nuolaisin :D sänky -sanaa kirjoitti:
ei kirjoitetaa missään kohtaa g:llä
teen muuten härskin jutun, samalla kun kirjoitan tätä, otan ryppynauhastasi kiinni ja nuolaisen.
sori kun otin ryppynauhastasi kiinni, ja ... niin...
nuolaisin :Dsänky -sanaa kirjoitti:
ei kirjoitetaa missään kohtaa g:llä
teen muuten härskin jutun, samalla kun kirjoitan tätä, otan ryppynauhastasi kiinni ja nuolaisen.
sori kun otin ryppynauhastasi kiinni, ja ... niin...
nuolaisin :Delikkäs suomenkielessä tuo olion sana on genetiivi
temppuilija kirjoitti:
elikkäs suomenkielessä tuo olion sana on genetiivi
mie en ymmärrä noista genetiiveista sun pulskvamperfektiosta tai protomiineista.
kuka perkeleen kusipää on keksinyt noi hemmetin vaikeita sanoja josta on täysin mahdoton lukea saati sit edes lausua, no verbi on helppo, muut vaikeita, vai oliko se barbimonte24 kirjoitti:
mie en ymmärrä noista genetiiveista sun pulskvamperfektiosta tai protomiineista.
kuka perkeleen kusipää on keksinyt noi hemmetin vaikeita sanoja josta on täysin mahdoton lukea saati sit edes lausua, no verbi on helppo, muut vaikeita, vai oliko se barbimun mielenkiinto suomenkielee katos kieliopin opettelun myötä
- Anonyymi
Ssatanistitkin taitaa rukoilla?
Huhut kuolemastani ovat liioiteltuja. Ei vielä!
- Anonyymi
Kuinka noinniinku käytännössä ajattelit ajatuksesi toteuttaa? Virtuaalisilla "etä"-spirituaalisessioilla? Etämustalla"virtuaalimagialla? Ajatuksesi on ihailtavan huomiotaherättävä, mutten näe s24:asä sille käytännön toteutusmahdollisuutta. Btw, tuolla persoonallisuushäiriöt palstalla jollain oli ikävä teikäläistä, ehkä aloitat missiosi sieltä?
- Anonyymi
Hö har!-mies on palstan sivistyneimpiä debatöörejä älykästä keskustelua har-har-har-har-har-har-har
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 172403
- 441261
Piilorikollisuutta Puolangan päätöksentekoelimissä? Kyllä! Julkisesti todistettu!
Kyösti (kesk) rehenteli julkisissa tiedotusvälineissä tehneen jo ennen vaaleja sopimuksen kokoomuksen ehdokkaiden kanssa70907Miten suomalaiset miehet
On usein niin aikaansaamattomia? Odottavat prinsessapalvelua. Odottavat, että nainen tekee aloitteen, että nainen pyytää135848- 45841
- 59807
- 42776
Eräs läheinen sanoi
Että mies kyllä ottaa aina itse yhteyttä, jos on kiinnostunut. Oli tilanne mikä hyvänsä. Kuulemma kuvittelin koko jutun.44755Eduskunnassa valmistaudutaan jo persujen täydelliseen romahdukseen - Koko paska kaatuu hetkessä
– On mahdollista, että käy kuin Assadin Syyrialle tai Ceaușescun Romanialle: koko paska kaatuu aivan hetkessä, kun tarpe164742Iloista ja aurinkoista pääsiäistä kaikki palstan kivat sinkut :)
Täällä on näköjään vähän huono meininki tarttunut kuin tuolta muualta mutta pidetään edelleen tämä puoli suht positiivis130694