Vuoden oltuamme naimisissa, huomasin himoitsevani anoppiani.Se alkoi viime kesänä, kun olimme mattopyykillä. Ei ole vielä mitään tapahtunut, mutta ei sitä tiedä, miten ja koska, se on vain ajankysymys.
minulla ja anopilla salasuhde
9
2629
Vastaukset
- Anoppiin en kyllästy
Mulla kävi vähän samanlailla, että kiinnostuin myös anopista. Varmaan joku nelisen vuotta oli pientä flirttiä ja pikkutuhmaa juttua kunnes alkoi kosketukset tuleen mukaan. Lopulta mentiin loppuun asti ja päädyttiin sänkyyn. Morkkiksesta toivuttuamme teimme sen uudestaan ja sen jälkeen ollaanki tapailtu mahdollisuuksien mukaan.
- ei sukua
Suhde anoppiin on sama kuin suhde kehen tahansa naiseen. Se ei ole mitään sukurutsaa, koska anoppi ei ole sinun sukulaisesi. Ongelma on se että sinä olet varattu ja hän on ehkä varattu myös, joten on jätettävä vaimo tai pidettävä suhde salassa
- oletko.tosissas?
SIIIIS HYI!!!!!!!
Arvaa milta vaimostas tuntuu,kun sa selville etta himoitsevat hanen omaa aitiaan. miten sa kehtaat!!! aiti ja tytar suhde on pyha,ei siihen menna valiin sekoilemaan!! - jk
vai niin
- älä lyö
jos on vain kyse himosta niin elä anna periksi. vai oletko valmis eroamaan ? sillä niinhän siinä käy kun käry käy ennen tai myöhemmin. luulenpa että vaimosi ei antaisi anteeksi yhtä helposti, onhan kyse hänen äidistä !
suhde aiheuttaisi myös varman katkon äidin ja tyttären välillä, elä tee sitä vaimollesi.
häpeä ajatuksiasi ! - JK
VAI IN
- omako jo tylsä?
eikö sulla ole hyvä vaimosi kanssa ? ei tarpeeks näköjään kun häslit sen äidin kanssa.ja mikähän tuo anoppis on naisiaan? joska hän sit puutteessa,hän on kiero ,pettää oman tyttärensä ! entä jos sulla olisi tytär joka nussii isäs kanssa? olisiko ok? teillä on himot hukassa vaimos kanssa,anoppi ei oikein tee tyttärelleen ,kieroja.
- hyihyi
tai jos sulla olisi tytär , ja hänellä olisi salasuhde vävysi isään,eli tyttäresi aviomiehen isään, miksi yleensä avioiduit vaimos kanssa kun pelleilet anoppisi kanssa? teillä on ongelmia molemmilla osapuolilla.ole mies ja pidä vaimos lämpimänä,anna anoppis etsiä joku ulkkopuolinen,ethän vaa olis mustis..
- miehen logiikat
huomaa että enin osa äijistä ajattelee alapäällään.monessakin eri asioissa.miesten pitäs kehittää enemmän yläpäätään ja sehän on heidän äitinsä ja isänsä tehtävä kasvatuksessa,moraalit ym seikat.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24745349Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3111240Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy20710873Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369711Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858528Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236511Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03210Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys302229- 371629
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261510