Börjetäti toivottaa hyvää joulua agenteille

Ja muistakaa katsoa tarkkaan onko porkkana nakki vai nakki porkkana, se on tätä kieroa kulutusyhteiskuntaa. Onneksi on avaruudessa on maapallon kaksoiskopio, jos meidän pallo hukkuu ihmisten aiheuttamaan jätevuoreen ja kuonamyrkkyihin.

Erityis jouluntervehdykset pyöräilevälle agentille.
381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onko kukaan käynnyt viellä siellä kaksoispallolla ?

Äänestä
  • Sen kaksoispallon on jo kapitalismi tuhonnut asuinkelvottomaksi ja mm Ratikkakuski on emigrantti sieltä

    Äänestä

Miksi kaikille näille vastauksllle on annettu miinus merkki ? Eikö joku kestä aihetta ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Börjetäti kirjoitti:

Ja muistakaa katsoa tarkkaan onko porkkana nakki vai nakki porkkana, se on tätä kieroa kulutusyhteiskuntaa. Onneksi on avaruudessa on maapallon kaksoiskopio, jos meidän pallo hukkuu ihmisten aiheuttamaan jätevuoreen ja kuonamyrkkyihin.

Erityis jouluntervehdykset pyöräilevälle agentille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu