Farmarista åakettiautoksi

Miten sen saa, jotain löysin että penkit pois ja katsatamaan, meneekö näin kuullostaa liian helpolta ku kuitenkin puhutaan 300e vuosi säästöstä.
3109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

pikkasen kirjoitusvirheitä, eli kysymykseni oli mite tehää farmarista pakettiauto.

Äänestä
  • Riippuu farmarista. Vanhemmista onnistunut paremmin. 2008 uudemmista tosi huonosti. Säännöt löytyy trafin sivulta

    Äänestä

.

kyllä se on torpattu ettei kukaan autoilija säästä yhtään mitään

.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miten menee oikeasti kirjoitti:

Miten sen saa, jotain löysin että penkit pois ja katsatamaan, meneekö näin kuullostaa liian helpolta ku kuitenkin puhutaan 300e vuosi säästöstä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu