Mikä teidän mielestänne

on Britneyn paras biisi? Kysyin eilen Madonnan parasta biisiä... mihinkähän sekin ketju on kadonnut..?

Musta ehkä tää: http://www.youtube.com/watch?v=3ti70omUFjs&feature=related
1489
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Kukaan ei myönnä tietävänsä Britneyn musasta mitään :D No tietenkin jokaisen miehen joka tähän olis vastannut, olisin leimannut mielessäni homoksi mutta ettei yksikään nainen vastaa...hmm... :)

Äänestä
  • No kun ei kuunnella...
    Jos joku biisi olisi valittava niin... sanotaan vaikka Toxic. Ja kyllä piti mennä selaamaan biisejä että löytäisi sen joka ei saa vitutusta päälle nopeasti.

    Äänestä

  • Mitähän noi Britneyn vanhemmat on ajatellut? Britney on selvästi aliravittu tossa videossa. Mä kun olin tossa kunnossa niin jouduin heti hoitoon. Mä nyt olen tietenkin kateellinen :P

    Äänestä

  • zisel kirjoitti:

    Mitähän noi Britneyn vanhemmat on ajatellut? Britney on selvästi aliravittu tossa videossa. Mä kun olin tossa kunnossa niin jouduin heti hoitoon. Mä nyt olen tietenkin kateellinen :P

    Ei oo aliravittu.

    Äänestä

  • runontaja kirjoitti:

    Ei oo aliravittu.

    Aha.

    Äänestä

Britney Spears - Hold It Against Me

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


zisel kirjoitti:

on Britneyn paras biisi? Kysyin eilen Madonnan parasta biisiä... mihinkähän sekin ketju on kadonnut..?

Musta ehkä tää: http://www.youtube.com/watch?v=3ti70omUFjs&feature=related

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu