Aion antaa

Aion antaa peppua juhannuksena ainakin kymmenelle äijälle! annan kaikkiin reikiin sillai että kerrankin tuntuu!!!
66024
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Täällä olis yksi halukas, kerro missä annat.

Äänestä
  • löytyy kyllä, jos et oo susiruma?

    Äänestä

  • hyvä juttu kirjoitti:

    löytyy kyllä, jos et oo susiruma?

    Voin tulla myös talkoisiin
    minkä ikäinen yms oot missäpäin

    Äänestä

hah haa toi teksti ei voi olla ku jätkän käsis,pidä reikäs

Äänestä

...Tuskin muulloin saisitkaan.Siinähän sujuttelet sammunutta simaiseen siimekseesi.

Äänestä

Onko peppu nyt kovin kipeä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Marika kirjoitti:

Aion antaa peppua juhannuksena ainakin kymmenelle äijälle! annan kaikkiin reikiin sillai että kerrankin tuntuu!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu