EI KANSA;SÄHKÖN MAKSAJAT.**.LILIUS ON MUISTISSA

Liliuksen myötä koko hallitus..Kaikki ,jotka salli LILIUKSEN.Fortumin KROONISEN AHNEUDEN.AHNEET ENSIN:Peri aate toimi ..Missä lie nyt nuo kroonikot?:karanneet koko SUOMESTA.RIKOLLISET VASTUUSEEN.EI Ole liikaa pyydetty.
156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mitä kuuluu niille investoinnille joita lilius teki venäjälle? ei ole kuulunut sen koommin .
hänen pitäis tulouttaa ja sijoittaa suomen hyväksi .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvin sairasta... kirjoitti:

Liliuksen myötä koko hallitus..Kaikki ,jotka salli LILIUKSEN.Fortumin KROONISEN AHNEUDEN.AHNEET ENSIN:Peri aate toimi ..Missä lie nyt nuo kroonikot?:karanneet koko SUOMESTA.RIKOLLISET VASTUUSEEN.EI Ole liikaa pyydetty.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu