http://auanniina.blogspot.com/
En tunne tyttöä mutta muoti/lifestyle/kynsi blogi. Kävijöitä on näemmä ollut paljon ja itsekin luen blogia.. Anonyyminä ;D Miä tykkään tosi paljon ton tytön blogist ja suosittelen lukijaks =)
En tunne tyttöä mutta muoti/lifestyle/kynsi blogi. Kävijöitä on näemmä ollut paljon ja itsekin luen blogia.. Anonyyminä ;D Miä tykkään tosi paljon ton tytön blogist ja suosittelen lukijaks =)
Vastaukset 5
Vanhimmat
Upeee blogi! likessss
ihkuuu
Blogin pitäjän kirjoitustaito: 6-
Blogin sisältö: 6
Kuvat: 6
Kokonaiskiinnostus blogia kohtaan: 6
Kynsitaide: 5
Muotiosuus: 5
Lifestyleblogiuden aste: 9
Perusteinin blogi, yhtä massaa, jossa ei ole mitään omaa. Muoti- tai kynsiblogiksi tuota ei pitäis ainakaan missään nimessä mainostaa. Lifestylea kyllä.
Minua on aina mietityttänyt näitten 12-15v siiderilorttojen blogien sisältö.
Selvä, ehkä 10% on jotain kynsilakkamöhlää joka voi olla ihan asiallistakin, mutta loppu taso on sitten suunnilleen: "Kävin tänään mäkkärissä. Ostin juustoaterian vaikka ei ollut nälkä" Kiinnostusmäärä 0/5.
Annetaan nyt lämpimäks mieleks vaikka yrityksestä blogin arvosanaksi 1/5.
Joo ei toi kyllä eroo mitenkään noista perus kirjotuksista. Värin vaihto auttais pinkki on niiiiiiiiiiiiiin nähty. Ja turhii merkintöi!! Lukisitte mun blogia siin on sit jotain. Oon tehny siit persoonallisen ja teen päityksiä joka päivältä. Mun blogia saa haukkua vaikka kuinka mä en välitä antaa tulla .:D :D