Hyi

Täällä ei janota vanha suola mitenkään. En edes itse voi käsittää että olen ollut exäni kanssa joskus, totta kai kiltti mies mutta siihen se jääkin. Sen jälkeen kun erottiin niin ainoa tunne on ollut helpotus. Siis ei janoa nyt eikä varmana koskaan
2161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kerro vielä, että seksikin oli perverssiä mielestäsi vaikka siitä nautit suunnattomasti.
Ehkä et ollut hellyyteen tottunut ja siksi outoa, että se voi olla pidempikin nautinto toisiaan TODELLA rakastavien ihmisten kesken.
Mutta ilmeisesti haluat vain näin jälkeenpäin loukata ja olla ylpeä, kopea minua kohtaan kun olit ehtinyt välillä menemään "eteenpäin"? :/

Äänestä

älä puhu potaskaa, jos hän haluaisi haluaisit sinäkin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ritu vaan kirjoitti:

Täällä ei janota vanha suola mitenkään. En edes itse voi käsittää että olen ollut exäni kanssa joskus, totta kai kiltti mies mutta siihen se jääkin. Sen jälkeen kun erottiin niin ainoa tunne on ollut helpotus. Siis ei janoa nyt eikä varmana koskaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu