Hei! Tässä olen katsellut Policen kelloja, ja olen huomannut että ne ovat paljon halvempia kun muut kellot. Kun tässä olen itselleni ostamassa policen kelloa, niin ajattelin varmistaa että onko Italialaiset kellot aivan paskoja
Vastaukset 7
- kellokkeita
Tuollaiset "muotibrandilla" myytävät kellot ovat yleensä hintaansa nähden huononpia kuin vastaavan hintaiset kellomerkillä myytävät kellot.
Italian kanssa Policen kellolla ei ole varmaankaan mitään tekemistä.
Merkistä ja muotoilusta maksetaan enemmän kuin kellosta. - kellofriikki
Police on ihan laadukas kello, edullinen ja takuu 2vuotta.
Käyttää samoja osia kuin muutkin muotimerkit, joten ostaisin
huoleti. - KelloMies
Huippukello
- eimuodille
Sanotaanko näin: itse en ostaisi Policen kelloa koska kyse on pelkästään muotikellomerkistä jonka tuotteet ovat halvinta mahdollista kiinassa tuotettua roskaa. Sama koskee Adidaksen ja kaikkien muidenkin muotimerkkien kelloja. En innostu muutenkaan tuosta kun joku on muotia, en halua pukeutuakaan muodikaasti enkä näyttää aikani tuotteelta jota en ole.
- peruskuraa
No ei ne nyt sitä halvinta kinkikamaa ole, mutta sellaista peruskauraa kuitenkin. Halpojahan nuo on ja varmasti ihan hintansa väärttejä. Itse on ostaisi.
- Hyväostostaas
Ei kiitos paristokelloja..
- päinvastoin
Totta kai paristokello, tarkka ja luotettava, tai sitten valon energialla toimiva kuten citizen eco-drive.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Herkkyydestä
Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l275931Arvaako kukaan?
"Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni48727- 67681
Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta
Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et35584- 52564
Olen kiinnostunut sinusta, en seksistä
Vihjailuja toiseen suuntaan on tullut niin paljon, että asia on korjattava. En näe sinua esineenä, vaan hienona persoona31494- 48477
- 44460
- 30459
- 38450