Hei! Tässä olen katsellut Policen kelloja, ja olen huomannut että ne ovat paljon halvempia kun muut kellot. Kun tässä olen itselleni ostamassa policen kelloa, niin ajattelin varmistaa että onko Italialaiset kellot aivan paskoja
Police kellot
7
1610
Vastaukset
- kellokkeita
Tuollaiset "muotibrandilla" myytävät kellot ovat yleensä hintaansa nähden huononpia kuin vastaavan hintaiset kellomerkillä myytävät kellot.
Italian kanssa Policen kellolla ei ole varmaankaan mitään tekemistä.
Merkistä ja muotoilusta maksetaan enemmän kuin kellosta. - kellofriikki
Police on ihan laadukas kello, edullinen ja takuu 2vuotta.
Käyttää samoja osia kuin muutkin muotimerkit, joten ostaisin
huoleti. - KelloMies
Huippukello
- eimuodille
Sanotaanko näin: itse en ostaisi Policen kelloa koska kyse on pelkästään muotikellomerkistä jonka tuotteet ovat halvinta mahdollista kiinassa tuotettua roskaa. Sama koskee Adidaksen ja kaikkien muidenkin muotimerkkien kelloja. En innostu muutenkaan tuosta kun joku on muotia, en halua pukeutuakaan muodikaasti enkä näyttää aikani tuotteelta jota en ole.
- peruskuraa
No ei ne nyt sitä halvinta kinkikamaa ole, mutta sellaista peruskauraa kuitenkin. Halpojahan nuo on ja varmasti ihan hintansa väärttejä. Itse on ostaisi.
- Hyväostostaas
Ei kiitos paristokelloja..
- päinvastoin
Totta kai paristokello, tarkka ja luotettava, tai sitten valon energialla toimiva kuten citizen eco-drive.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2004363
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!422016- 621687
Ymmärrätköhän nainen
Etten halua että ottaisit sitä suuhusi. Minusta se on ällöttävää, vaikka kivalta se kai tuntuisi, mutta vain minusta. Mi1331363Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.3581337Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin
Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss93959SDP:läinen lähettiläs Titta Maja-Luoto RAIVOAA lähetystössä -?
SDP:n puolueen Maja-Luoto on Portugalissa noussut Median otsikoihin, koska RAIVOAA työntekijöille ja pitää Heitä lähinnä26923Mitä alkoholijuomaa on myyty sekä Linda Lampeniuksen että Matti Nykäsen nimellä? Testaa tietosi!
Mikähän alkoholijuoma se mahtoi olla…? Tule pelaamaan kivaa Testerin Juomavisaa! Kuinka monta saat oikein? Tästä pääse10899Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus
Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte170818Voiko vauva uskoa ?
Lohkoissa väitetään ettei vauva voi uskoa. Tässä näet vauvan uskon. https://youtube.com/shorts/QhFbPSdjpnA?si=Zb2BCRST9186696