Hellurei,
Oiskohan tätä kautta mahdollista löytää uutta ystävää? Vuodet ovat vieneet vanhat ystävät toisiin kaupunkeihin ja parisuhteisiin, joten heitä ei enää näe niin usein kuin haluaisi, joten uudet tuttavuudet ovat enemmän kuin tervetulleita.
Olen 25-vuotias Tuusulaisnainen, jonka työt vie arkisin Vantaalle. Olen kiinnostunut maailman menosta, musiikista, urheilusta ja matkustamisesta. Harrastuksiini kuuluu lenkkeily ja koirien kanssa riehuminen. Olen kuitenkin itse sinkku, ja parisuhde ei tällä hetkellä kiinnosta. Olen hieman ujohko aluksi, mutta kyllä mä siitä lämpenen ja muutun puheliaaksi.
Etsin ystävää elokuviin, kahville, tanssimaan tai vaikka ensi kesäloman seuralaiseksi ulkomaanmatkalle. Ihan sama keksitään sitten. Saisit olla juuri semmoinen kuin olet, ei mulla mitään erikoisia pyyntöjä sua kohden ole.
En kuitenkaan etsi pelkkää kirjoittelukaveria, vaan haluan ihan oikean ystävän, jonka kanssa voi sitten maailmaa pelastaa.
Minut saa kiinni osoitteesta martsaa86@gmail.com, rohkeasti vaan viestiä tulemaan, kerron sitten enemmän.
Ystäviä etelä-suomi?
Martsaa86
0
140
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1231964Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1311874Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101794Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561465Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341392Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5161076Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50972Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115916Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347882