Muslimit murhasivat Pakkasukon Tadzhikistanissa.

Tosimies.

Joukko muslimeja murhasi Pakkasukon puukottaen ruosteisilla teräaseilla, Pakkasukko on Venäjällä ja vanhoilla Venäjän alueilla kuten Joulupukki meillä Suomessa.
Mielisairas muslimiporukka puukotti raukkaa huutaen häntä vääräuskoiseksi, 24 vuotias mies kuoli sairaalassa.

http://yle.fi/uutiset/ulkomaat/2012/01/pakkasukko_joutui_viharikoksen_uhriksi_tadzhikistanissa_3145664.html

Rauhanuskonto vailla vertaa, asiassa hyvää on se että uskaltavat syyttä rikosta viharikoksena jota se ilmiselvästi on kuten ovat maassamme heidän taholtaan tapahtuvat raiskauksetkin maamme kantaväestöä edustavia naisia kohtaan.

Koska Suomessa tai muualla euroopassa uskalletaan tutkia muslimien tekemiä rikoksia viharikoksina joita osa ehdottomasti on?

Viharikos tuomioita ovat euroopassa saaneet monet valkoiset mm "rasistisesta kaasuttamisesta autolla muslimien kulkiessa auton edestä suojatietä;)"

4

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sosdem kasvatti.

      Nyt syyllistyis itse viharikoseen sillä maamme tapojen mukaisesti etnisistä vähemmistöistä EI SAA kertoa.

    • Tosinainen.

      Erikoista että maamme mokutuskanavakin sanoo muslimeista.
      Jutun tehnyt varmaan saa potkut.

    • musut on perseestä

      Oho. Nyt tosiaan YLE:n anti menikin näin päin.

      Näköjään kiihkomuslimit tekisivät saman Joulupukillekin, koska vääräuskoinen.

      Rauhanuskonto toki ja päivystävä muslimihyysääjä kyllä tänään myöhemmin oikaisee jutut soveliaammaksi ja suvaisevaisemmaksi.

    • Jeesus.

      Tuollaisia tulee kun lapset ympärileikataan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      86
      4660
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      109
      3847
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      184
      3673
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      69
      2098
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      75
      1941
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      79
      1298
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      130
      1162
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      148
      1109
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      50
      1020
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      30
      914
    Aihe