- työtä
- rakkautta
- rahaa
- ystäviä
- matkustelua
- seksiä
- sosiaalista suhteita
- tv:tä
- nettiä
- sanomalehteä
- kahvia
- tupakkaa
- viinaa
?
Mitä ilman et voisi elää?
20
137
Vastaukset
- ol_io.
nettiä
- xena-183
noista sosiaalisia suhteita ja sit ystäviä
- liru-lirko
xena tarvitsee myös 10kg suklaata ja paalin heiniä päivässä.etti kuole nälkään
- xena-183
liru-lirko kirjoitti:
xena tarvitsee myös 10kg suklaata ja paalin heiniä päivässä.etti kuole nälkään
heinät on uusi juttu vai tarjoatkö ruohoa
- heh.
liru-lirko kirjoitti:
xena tarvitsee myös 10kg suklaata ja paalin heiniä päivässä.etti kuole nälkään
Siinäpä sitä on päväksi mutusteltavaa.
Voi elää ilman kaikkia noita. Kurjaa se olis ilman varsinkin ilman ystäviä ja muita sosiaalisia suhteita eikä rakkauskaan hassumpaa ole. Tylsempää ilman seksiä, matkustelua ja köyhempää ilman työtä.
- br..
Lähikuppilan pena odottaa sua kiihkeästi, on meinaan itsekin nahkalakkimiehiä
br.. kirjoitti:
Lähikuppilan pena odottaa sua kiihkeästi, on meinaan itsekin nahkalakkimiehiä
Sori, u r sooooo last season :D
- ol_io
Puhdasta vettä ja ilmaa/happea.
- :)
Mitä ihmettä kyselijä listojensa kanssa ei ilmeisesti voisi hyvin ilman noita jatkuvia kyselyjään Uskalatko kertoa mihin tarvitset kaikkia noita "tietoja jota täällä keräät. etenkin mihin ns. ketjuun yritätte tämänkin viestin laittaa vaikka ei kyseisillä listoilla koskaan vastannut mitään.
jos kykenet ajattelemaan tämä oli vasta kysymys :) - Fläsh vide0t
:) kirjoitti:
Mitä ihmettä kyselijä listojensa kanssa ei ilmeisesti voisi hyvin ilman noita jatkuvia kyselyjään Uskalatko kertoa mihin tarvitset kaikkia noita "tietoja jota täällä keräät. etenkin mihin ns. ketjuun yritätte tämänkin viestin laittaa vaikka ei kyseisillä listoilla koskaan vastannut mitään.
jos kykenet ajattelemaan tämä oli vasta kysymys :).
"Shut thö fak ap"
http://youtu.be/qfT3D7VXKd4
.
ilman rahaa ja nettiä alkais jo tuntua.
- Heimunheiluville
Larde
Koska vuokra ja sähkö ja ruoka maksaa, niin ilman rahaa elmä vaikeutuisi dramaattisesti.
- cillae
Eräässä nimeltä mainitsemattomassa lahdenpoukamassa mä sukelsin suoraan kalaverkkoon. Kun siinä tuli tehtyä pari ylimääristä liikettä, niin veitsi olisi ollut se perusväline, jolla setviä tilanne.
Veitseni oli kuitenkin vaatekaapissa. Eli ilman happea on vaikea elää. - yksin kotona
Mulla on noista vain netti, viinaa jota en juo, tv, haluaisin noi loputkin mut ei ole enkä saa.
- Sampo tahkoo
Työtä jonka kautta saadaan rahaa. Siinä asia jota ilman ei voi elää.
- Dazu-Z
LaRitoa
Ei kai noista minkään puutteeseen kuolisi. Työstä ja tupakasta voisi ensimmäisenä. Ensimmäinen ei vain ole taloudellisesti mahdollista ja toisen lopettamiseen ei motivaatio riitä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1231964Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1311874Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101794Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2561465Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341392Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii5161076Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50972Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115916Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347882