Voiko miehet käytttää stringejä? Kun olen nyt pari kertaa laittanu stringit jalkaan niin tuntuu aika mukavilta. En siis ole kumminkaan mikään perverssi.
Voiko käyttää?
7
503
Vastaukset
- stringthing
Siitä vaan, mut ei ehkä kannata näyttää niitä ekana uudelle tyttöystävälle. Niin, ja osta miesten omia stringejä, ei mitään pitsiriukuja; Calvin Kleinin osastolle mars!
- Hilkuri
Tottakai mies voi käyttää stringejä, kun laittaa ne oikein päin.
- N 35
Kyllä ne on oikeasti miehillä aika hirveän näköiset!!!!Mutta siitä vaan jos siltä tuntuu, omalla miehellä en niitä kyllä haluaisi nähdä!
- 6+19
Voi tietysti mutta täytyy sanoa että siihen tarvitaan myös hyvä kroppa. Ällöttävää nähdä kun joku läskimaha kävelee biitsillä stringeissä.
Mukavuuspuolta ei voi kehua koska ne ovat munanhirttäjät ja ei miellytä että persereikään kaivautuu joku naru.
Eikös ne liian kireät tapa siittiöitäkin.
Joskus harvoin käytän. - Voi.
Mies käyttää stringejä. Eikös ne ole homoseksuaalien parissa suosittu alusasu?
- ftry
aattelit ihan kysyä muilta,millaisia vaatteita voi käyttää?
- hetero nainen
Olen nainen, enkä pidä stringejä, kun ovat niin inhottavan tuntuisia. Ja, joo minä en kyllä normaalina pidä miestä joka stringejä pitää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2022784Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1622490Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061162- 64951
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait255899Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies104881Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20879Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka306869Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22748Onneksi tapasin sut
Ilman sua olisin jatkanut pään lyömistä seinään eli samanlaisten miesten etsimistä. Tajusin, mikä menee pieleen vasta ku93739