Uskaltaako sellaista kuvaa pistää mikä otettu vessassa :D
Muuten se on paras kuva.. sai hyvän ilmeen puserrettua mutta taustasta saattaa päätellä sen olevan vessassa otettu! ja siksi päättää hylätä minut.
vessa profiilikuva
4
184
Vastaukset
- ....................
On sulla ongelmat.
Jos ottaisit tai otattaisit itsestäsi kuvan yleisessä vessassa kaljalasi kourassa, meikit pitkin pärstää levinneenä tai viikset kuurassa, silmät siansippuroina ja yrjöä rintamuksella, niin sitten et varmaan kauhean suosittu olisi. Tai jos esiinnyt kuvassa alasti, niin sitten on ehkä myös todennäköisesti että tulee vastauksia tietynlaisilta tapauksilta (irstailta miehiltä tai irstailta homomiehiltä riippuen siitä kumpaa sukupuolta olet).
Kotivessa on yleensä paikka missä on paras valaistus. Shoppaile tausta siitä, niin eipä sitten näytä pahalta, jos tuo mielestäsi pahalta näyttää.
- abcdefghij
Senkus laitat, jos se muuten on asiallinen. Tosin yksi asia ihmetyttää, kun
joillakin miehillä on kylpytakissa otettu kuva.
Siis nukkavieru parhaat päivänsä nähnyt raasu ei pue ketään, eikäpä tee
pahenmin vaikutusta muutenkaan. Vai onko tämäkin jonkinlainen piiloviesti
olevinaan. - kuvatulkki
Ota sama ilme uudestaan ja nappaa kuva jossain paremmalla taustalla. Itse en tykkäisi vessataustasta yhtään. Antaa aika arveluttavan vaikutelman. Myöskään ei nappaa kuva, jossa kädessä lasi alkoholia, päässä mainoslippalakki tai -paita jossa on esim. Niken jättilogo. Myös kuvat, joissa mies istuu autossa tai kamalan mauttoman sisustuksen keskellä ovat absolutely no no.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh811973Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1041698- 1801286
- 225707
- 59698
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol6666- 56600
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako199566- 46508
Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </337472