Tietääkö joku saako mistään Helsingissä ostaa virolaista Puhas Loodus -sarjaa?
Puhas Loodus
9
1127
Vastaukset
- PL
Helsingissä ei ole missään myynnissä tätä . Mutta verkkokaupasta löytyy , www.livishop.com
- Marleeena
Hei, kiitos sulle vinkistä ja linkistä!
t. M - Puhas Loodus fani
Hei!
Puhas Loodus -voiteita olen hakenut virolaisesta pikkukaupasta Paciuksenkaarella. Viimeksi pari päivää sitten. Aloin googlettelemaan tuotesarjaa ja päädyin tänne...
"Helsingin Meilahdessa, Paciuksenkaari 14 on virolaisia elintarvikkeita myyvä Eesti Kaubamaja. "
K-marketin/mäkkärin kohdalla ratikalla pois ja Paciuksenkaaren mäkeä ylös. Myynnissä ainakin 75ml hunaja-, kurkku...-voiteita. Ostin myös mustikkaisen kasvonpuhdistusvoiteen. Ehkä kauppias laajentaisi valikoimaa jos useampi kävisi ostoksilla :-). - loodus
Joensuussa jos asuu tai vierailee voi Puhas Loodus tuotteita ostaa Hyvää Tekevä-myymälästä.
- loodus
Ja Tampereella Viron herkkukaupasta:
http://vironherkkukauppa.fi/ - Löytyy
www.eestinextrat.fi
- rohutirtz
myös hyviä virolaisia luonnontuotteita!
www.naturalgift.fi - ARTTINA
Meiltäkin löytyy! ja paljn muuta..)))
www.arttinaoy.com - Lapetitee
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1041740Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081730Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1051650Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541418Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341376Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii477951Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50941Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115898Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai298877Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347826