Kohtaloa vai sattumaa?

Miksi meidän tiet aina kohtaa uudestaan ja uudestaan jotta ne voi erota jälleen kerran...
Kohtaloa vai sattumaa?
Voi kun minä rakastan sinuu vieläkin...
2469
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei kai siihen ole muuta keinoa kuin katkaista kierre jollain tavalla. Selvittämättömät asiat nousevat aina pinnalle, niin kauan kunnes on selvitetty, valitettavasti.

Äänestä
  • Olen käynyt läpi saman jutun.
    Toinen lähti toiselle paikkakunnalle ja n.puolivuotta myöhemmin tuli jälleen takasin...
    Mutta kuten Jussi sanoi,asiat selviää vain puhumalla.
    Niin minäkin tein ja alkaa helpottaa.
    Hiljaa hyvä tulee ja se oikee löytyy aivan varmasti!!
    Eikä se lähde pois.
    Tsemppiä!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mari kirjoitti:

Miksi meidän tiet aina kohtaa uudestaan ja uudestaan jotta ne voi erota jälleen kerran...
Kohtaloa vai sattumaa?
Voi kun minä rakastan sinuu vieläkin...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu