Ikää 20 vuotta ja Cerazette minipillereitä tullut syötyä nyt n. 1 vuosi. Olen erittäin tyytyväinen vaikka alku oli hankalaa mielialavaihteluiden vuoksi.
Asiaan, aloitin pillerit ja etuvarustus kasvoi 1 kuppikoon. Kaikki rintsikat siis uusiksi. Syön edelleen pillereitä ja nyt tuntuu että rintani ovat nyt pienentyneet lähemmäs kokoa mitä ennen olin .. kaikki rintaliivit tuntuvat olevan vähän löysiä ja epämukavia.. kuvittelenko, vai onko tämä todella mahdollista ? :O Mistä voisi johtua ?
Asiaan, aloitin pillerit ja etuvarustus kasvoi 1 kuppikoon. Kaikki rintsikat siis uusiksi. Syön edelleen pillereitä ja nyt tuntuu että rintani ovat nyt pienentyneet lähemmäs kokoa mitä ennen olin .. kaikki rintaliivit tuntuvat olevan vähän löysiä ja epämukavia.. kuvittelenko, vai onko tämä todella mahdollista ? :O Mistä voisi johtua ?
Vastaukset 4
Vanhimmat
Eihän se ole ollenkaan ihmeellistä, jos esiintyy turvotusta. Ja kuten mielialanvaihtelutkin, myös tämä sivuvaikutus on voinut mennä ohi. Joten...?
Mutta eikai tämä turvotus oli voinut kestää vuotta ja nyt laskee ? muualta en ole "turvonnut"
Perustele, miksi ei voi.
Et siis ole muuten laihtunut? Meinaan kun laihtuessahan rinnat usein pienenee.