Tukiaisia ei pitäisi päästää maailmalle ilman holhoojaa! Nyt vaikka -18 porukka koolle hakemaan ne takaisin! http://www.seiska.fi/viihdeuutiset/_a287268/johanna tukiaisen matka alkoi jarkyttavalla tavalla/
http://www.seiska.fi/viihdeuutiset/_a292705/ammattikuvaaja haluaisi kuvata tuksu piiloutui pimeaan huoneeseen/
http://www.seiska.fi/viihdeuutiset/_a292705/ammattikuvaaja haluaisi kuvata tuksu piiloutui pimeaan huoneeseen/
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kyllä, ainakin maatalous tukiaiset.
Annetaanhan me tukiaisia Kreikan pankeillekin. Nuo kaksi vois kyllä jäädä sinne Thaihin, ei tarvi maksaa takaisin eikä korko juokse ;o)
JOku rantapumm kameroineen on ängennyt Tuhnukaisten seuraksi vai onko se oikein Seiskan kuvaaja? Eihän nämä juopot punkerot reissujaan itse maksa. Julle Bullen Bangkokin matkastakaan ei ole mitään todisteita, että se meni niin kuin pää-Tuhnu kirjoittaa.
Uupelo tuntuu olevan rahasta. Kuka hoitaa piskiä, kun Lensmannikin katosi.
Ei, Ei, EI.
Aloitetaan pilateraalinen kaupankäyti Thaimaan kanssa.
Lähtetään blondimme Thaimaahan ja otetaan saman verran thai-tyttöjä tilalle.
PRRkele tuli näpäys virhe se on poikamies OULUSTA