Ryhmähenki

Ehdotan, että palstalaiset joukkopieraisevat tänään klo 20:00 ryhmähengen nostattamiseksi :)
352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onnekesi tämä ei ole tuoksu-netti xD

Äänestä

Ei sitten Mekkaan päin. Saadaan virtuaalinen itsemurha terroristi tänne muuten. Linkittää live videoa siitä kuinka se poksauttaa itsensä palstaillessaan.

Äänestä

Ei muuten tuu kuin yksi pieru.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


y.b.. kirjoitti:

Ehdotan, että palstalaiset joukkopieraisevat tänään klo 20:00 ryhmähengen nostattamiseksi :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu