hyvin paljastavaa oli toimittajan käytös haastaelessa Väyrystä...kysyitte Väryseltä kaikenlaisia kivoja kysymyksiä :) Väyrysen vastaessa keskeytitte ja sanoitte että kun Värynen kiihtyy mennään toiseen kysymykseen. Kaikki näkivät että toimittaja itse kiihtyi. :) Verrataanpa vaalitarkkailijat sitten joku aika sitten ylen haasattelua jossa haastattelivat soinia...voi sitä uosukaisen hillyttyä vihaa jota huonosti osasi peitellä
vastaavasti kun Niinistöä sitä :) Saulia haastattelivat voi sitä hienostunutta, kultivoitunutta sekä äärimäisen hienosteltua käytöstä jne....ja jne.... Maikkarilta juurikaan nykyisin en katso kuin/ Mainokset on parasta viihdettä.
Yksikään toimittaja joka on noin kiero ei mielestäni ole oikea henkilö tekemään ihmisoikeuksista kuin muustakaan juttua ettäkö ei asettaisi samalla vaaraan aivan tavaliset työntekijät ulokomailla jotka ovat ainoastaan siellä töissä eikä vaatimassa maiden hallitusten muuttamista tai maiden ihmisoikeuksien sitä tätä ja tuota..... Pysykään aktivistit kuin muut kiihkoilijat aivan omissa asioissaan ja pitäkööt Horisontin etäisyyttä niihin ulkomailla työskenteleviin jotka eivät tahdo hillua maaassa kuin maassa vaatimassa maiden halituksilta million mitäkin kuten täällä suomessa ovat ulkomaalaiset kohta sanelemassa teille mitä saatte televiosta esittää kuin mimkälaista politiikkaa esim.
Jos julkisuuteen ei tule tietoa kuinka ja paljon suomalaiset yrittävät saada töitä suomalaisille suomessa kuin ulkomailla Ei kyllä lukeneisuus kuin tieto juurikaan monenkaan päätä pakota saatika todellakaan minkäänlainen toisten yktyisyyden rajojen loukkaaminen...ja oletteko ystävälisiä ja siirytte nyt siitä "aurinkon "edestä pois että nähdään Subaru mainos.
mtv..n Presitentti ehdokkaat haastattelussa
.
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1151840Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101763Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1131754Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2551437Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341382Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii4861008Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50960Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115907Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai237901Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347861