epilux ipl vastaan derma clear!!!!!

Kumpi on tehokkaampi ja toimii paremmin??? Onko kellään kokemuksia??? Mä niiin haluaisin eroon noista bikinirajan karvoista =)
1561
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mulla on kokemus vaan tosta derma clear jutusta. Se toimii kyllä mutta vaatii aika monta hoitokertaa koska ei oo kovin tehokas. Karvat on kyllä vähentyny Huomattavasti ja kasvaa hitaammin. Olen tyytyväinen =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huhuu kirjoitti:

Kumpi on tehokkaampi ja toimii paremmin??? Onko kellään kokemuksia??? Mä niiin haluaisin eroon noista bikinirajan karvoista =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu