Kerro omin sanoin:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Sinä. Milloin nähdään?
Perusteletko vielä, miksi on unelma?
Silli on kunnollinen, rehellinen ja kiltti. Ei mikään panoeino.
Silli kirjoittelee itsestään ylistyksiä näköjään, kun kellään muulla ei ole hänestä mitään hyvää sanottavaa. LoL!
En ole kirjoittanut noita. Tulin nyt ensimmäistä kertaa katsomaan ketjuani.
Taidat vaan trollata, arvoisa voi voi :(
Hah hah! Tuota nyt ei kukaan usko. Tuo on naurettavan ilmeistä. LoL!
Miksi ihmeessä alkaisin kirjoitella itsestäni ketjuun, jossa toivon kuulevani muiden näkemyksiä unelmaparisuhteesta? Aloitin ketjun ihan rehellisesti siinä tarkoituksessa kuin mitä aloituksessa lukee.
Äläpäs aina epäile. Jäi tuo juttu viimeviikolla kesken kun en halunnut laittaa sähköpostiosoitettani tänne kaikkien nähtäväksi.
No voithan tietty laittaa mulle meiliä, [email protected]
Kannattaa tehdä anonyymiosoite, josta käsin voi käydä kirjeenvaihtoa trollien kanssa.
Sielläpä on.
Ei trollien kanssa kannata olla missään yhteyksissä. Etenkään tuon päävikaisen kanssa.
Epätoivoista! Mutta pääsitpähän tyrkyttämään mailiasi teeskennellen, että joku muka sinusta kiinnostunut ja kirjoitellen itse itsellesi.
Eli kaikki miehet tällä palstalla on pois suljettu vaihtoehto. Hyvä tietää.
En ole kotona ja kirjoittelen kännykällä tällä hetkellä, niin on vähän huono kirjoittaa pidempää tekstiä, mutta laitan meiliä heti, kun pääsen tavallisen näppiksen ääreen :)
vähimmäisvaatimukset:
- todella kaunis
- käyttämätön
- alle 25v
näistä plussaa:
- pitää kotitöistä
- ei voi sietää rikkaita miehiä
Lycka till!
Itselläni, jo 3 käyttämällä vanhalla (26v.) huoralla:
elämänkokemus, käsitys tai edes todellisuudentaju edes yleensä riittää ja siihen ymmärrys ( ei se, että jollei 34v. miestä vaan huvita muu, kuin syöminen ja kitinä naisten tasosta suhteessa omaansa)
Pitkä , komea ja koulutettu, sori, en halua että miehen pyykit on mun pyykit ja mun rahat on sitten miehen tai korkeintaan yhteiset, tähän ei normi atm:n aivosolut pysty. Töitä mielellään.
Tietää mistä nainen pitää, ei toista kamalia pornomalleja seksissä, eikä muutenkaan seksistisesti suhtaudu noin yleensä naisiin tyylillä nainen on tyhmä ja hyödytön, jollei ole 13v. neitsyt ja sekin on kerran ilo.
Terve pää ja terve mieli, kai kaiken voisi tiivistää. Komea tai edes pitkä sitten ja joku muu kuin peruskoulu ja max. amis taustalla
Ei rikollinen.Vaatimukset eivät ole kovat edes, mutta tämä palsta on niin myrkkyä ja kertoo Suomen mt-huollon tason.
Eikös se ole hyvä että ATM.kin saa mahdollisuuden joskus.
Sun kannaltasi ns. tervejärkiset vievät sen saalin nenän edestä. Naisilla on se vaistoa, mistä lie. Ja seksin aloitin 16v., kuten normitytön kuuluukin, laskepa einstein siitä kuinka huora olen. Millä mittapuulla sinä minut tuomitset? Käyttämättömällä ja vanhalla ukolla ei tee mitää. Jos siihen lisätään saarna raamatusta, turha toivo, että mahdollisuudet lisääntyisivät. Ihan jumalan tuomiosta värisen, olenhan pannut 10v. aikana 3 miestä. Kerro ikäsi ja kuinka monta olet paneskellut? Mielenvikaista mieskusilutkaa, tuskin kukaan kelpuuttaa, jos mieleltään likaista ja tuomitsevaa neitsytpappiakaan. Selittämättäkin lienee selvää, että kohdallani seurustelusuhteista on ollut kyse. En halua yhtäkään pedofiiliä kohdata tai aggressiivista seksinpuutteessa pysyvästi kituvaa sontaläjää päälleni, joten sori, et kelpaa mulle, etkä kai oikeastaan kenellään, siitä se neitsyytesi kertoo ja tuo joko kasinaismoralismi tai uskovaisuus, on omiaan karkoittmaan loputkin. Kärsi, kärsi, niin kruunun saat tai naisten puolesta pakit joka kerta. Todellinen täyspäinen marttyyri ihan, muista, että nillä maine tulee siveydensipulina kuoleman jälkeen.
- kumpikin asuu omillaan, ei 24/7 arjen jakamista
- yhteistä aikaa vietetään silloin kun molemmille sopii
- paljon rakkautta ja kaunista kaipuuta
Taidat olla yh.
Lasten raiskaajalle tiedoksi, ettei minulla ole lapsia. Toivottavasti elät pitkän ja katkeran elämän ja saat mitä tilaat korkeintaan, eli vanhan todella puhkinussitun huoran yli 50v. tai jäät tumputtamaan näytön ääreen iäksi. En edes tajua, millä perustein noin kuvottavalla miehellä voisi olla asiaa yhtään mihinkään parisuhteeseen? Todennäköisesti se yh iloitsee lastensa ensiaskelista ja hymyistä, kun sinä täällä jaat tuomioita niille ketkä eivät sinua syystä huoli ja elämätön elämä painaa raskaana lastina niskaasi jossain yhteiskunnan turvaamassa mt-hoitopaikassa, ja kuules, se ei ole naisten vika tai kenenkään muukaan. Olet vain kateellinen niille, joilla jotain elämää on, vaikka se ei ole sinulta pois, sinä joka olet kehittynyt niin kamalaksi, että normaalit ihmiset juoksevat karkuun.Eli olet et mitään, pelkkä nolla, puhdas nolla, vaatimuksenasi on 100 ja itselläsi tarjottavana 0 tai miinusmerkkinen luku. Let me guess, olet lyhyt, pieni pippeli tai mitätön, epävarmuus ja viha painaa, tod.näk. olet kalju ja vielä ruma. Ainoa ns. valtasi on netissä julistaa tuomioita kaikille, jotka eivät makuasi miellytä, ns. kostona siitä, että sinä et kelvannut sille, ketä todella halusit kerran tai useamman. Uuh, säälittävää, todella säälittävää. Pahemmaksi ei voi paljon mennä.