Väittää olevansa koko kansan pressa, mutta tulee ajamaan vain jonkun seksuaalivähemmistön etuja, aivan samoin kuin Halonen ajoi femakoiden etuja. Ei ikinä enää tällaisia vasurihörhöjä pressaksi.
Haavisto muistuttaa Halosta
8
51
Vastaukset
- ;)
Maahanmuuttajien ja homppeleiden asialla ne on, totta.
- ttuplai
kukaan ei voi olla koko kansan pressa - paitsi jos väkiluku putoaa 2:een.
- Kiroiluttaa
V*tuttaa vaan, kun hesarin feministi- ja homotoimittajat käyvät vaalikampanjaa Haaviston puolesta. P*skamaista demokratian halveksimista.
- 5.linja
Tämä on helppo ongelma sulle ratkaista: Muuta Helsinkiin ja ala homoksi. Olet aina voittajien puolella.
- Kyllä näi o'
Tuo on juuri se syy, jonka vuoksi turvallisinta on äänestää Soinia. Timo on ehdokkaista rehellisin.
- Tiedetään
Näin olen itsekin pähkäillyt. haavisto jakaa ihmiset kahteen ryhmään, parempiin ja huonompiin, kuten Halonenkin. Haavisto ei onnistunut hälventämään tätä mm. veljeilemällä Hakkaraisen kanssa tai muilla mediatempuilla.
- Kuka tuo on?
Feikkihän tuo on selvästi. Ei tunnistanut edes Medvedeviä kuvasta...
- Ei helv....
Ei oikein kestä edes ajatella, että Putin kysyisi Haavistolta, että kukas se tuo pikkupoika on...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1121814Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2101754Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1121728Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541434Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341380Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii483998Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.50955Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115903Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai237894Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347858