On niin lutunen, että, Luttisen Uskokin on onnellinen. Pitäisin kuitenkin tarpeellisena tietää tästä kaverista muutakin.
Aiemmin kyseltiin perheestä, olisi sekin jotain. Pakkohan jonkun on jotain tietää.
Kuka tietää Pekan rakkaasta mitään.
13
113
Vastaukset
- pipuli ja pypyli,
Siivestäjä,niinkuin homot yleensä ovat.
- isolintu
Intiaani näyttäisi olevan
- Se iski itselleen
Pakan itselleen viisumiksi ja elättäjäksi, nyt käy juhlimassa yksin ja kehuu miten helppoa elämä on.
- 14
Sen tiedän, että sai viime yönä Pekan kullia persereikään.
- tiedetään-tiedetään
Pitää käydä siellä parturiliikkeessä kyselemässä, parturissahan kaikki asiat ainakin maalla tiedetään.
- hetero karvari
Haista sinä, sanonko minkä, ei pa-kampaamoissa mitään juoruta" vaan tehdään raskasta työtä ja pidetään turvat kiinni toisten asioista, kyllä juoruilijat on äkkiä ex kampaajia.
- sauliko?
nuoria naisia!
- jijiihahaa
Pekka tapasi hänet homobaarissa, se mitä Nekkari teki homobaarissa on arvoitus.
- ....
juu n.18v kun ne tapasi baarissa ja 39v haavisto. kertomusten mukaan..
luin ihan haaviston sivulta vuonna 1997 kolumbiiassa ja mistä tietää jos ei nyt jo aikaisemmin..
eipä vuosi mallia mistään löydy suoraan..
oisi voinut antaa ihmisen vielä kasvaa.. - ....
no oli aikakin nyt jotain lötyy...
http://www.iltalehti.fi/presidentinvaalit/2012010615030744_pd.shtml - jenni rakastaa
nakki suuhuun...
- Muut
naiset tiedä.
- ?
Muut kirjoitti:
naiset tiedä.
tanjako?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse1164895Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1153978Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2153896Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202275Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575821996Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801396- 1371374
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1721369En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5851269- 531155