saada tollanen: http://www.micropiginfo.com/ Kattokaa miten ihania
Mun on pakko
zisel
557
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Heh, mä kun en ole koiraihmisiä niin oon aina aatellut että otan kerrostaloon sian. Ei minipossua, vaikka noi onkin söpöjä, vaan maatiaissian.Se käyttäytyisi hyvin arvokkaasti hississä kohdatessaan naapurin koirineen (räksyttävät pölyhuiskut)
:D
Vuokranantajalla vois olla mielipide sun lemmikistä :D Tai jos asunto on sun oma niin hulluhan sä sitten olet :D
Mutta tollanen mikropossu... voi että kun kädet syyhyää kun tekis mieli paijata ja rapsutella tollasta pikkusta palleroa :) Mä luin jostain että noista ei etukäteen tiedä vaikka ne kasvais tosiaan 80 kilosiks joten siinä vaiheessa vois olla vähän tukala tilanne jos niin kävis. Ja hyi, älkää tulko tähän selittää mitään jouluun liittyviä ratkasuja sitten >:(
En mä ymmärrä, miten taloyhtiö voisi suhtautua mun Kari-Pekkaan eri tavalla kuin talon koiriin..?!?! Siat on jopa älykkäämpiä ja oppivaisempia kuin koirat, ainakin klassisen peilitutkimuksen mukaan.. Eihän se kulta edes hauku, mitä nyt vähän kiljuu illalla kun sen pesen harjalla suihkussa.
Mitenkähän kauan tommonen mikropossu elää? Jos se on myös mikroikäinen, niin voihan semmosen ottaa.
"Siat on jopa älykkäämpiä ja oppivaisempia kuin koirat"
No ompa söpiksiä :)
Olisitte sitten vähän niin kuin Viivi ja Wagner sen karjun kanssa, eikö vaan !