Kautta aikaun saa listata...
No ainakin Heidi ja Heli.
Kellä upein perse?
42
6343
Vastaukset
- hehe
Isabellalla :P
- Lennart
No Sepolla. Se on oikea namupala.
- Tumppu-Tommi.
Heidi on kyllä kaikinpuolin haluttava kaunotar ja näemmä myös halukas. NAM
- Börrje
Ismolla, nam!
- IsmoJaJutta
Jutta siellä huohottaa...
- IsmonPyllyynMelaa
Ismon tyylikäs ja kiinteä perse on aivan paras!
- 69
Iida, Heidi, Peppi...
Mitä väliä?
Kaikki kelpaavat. - Huuf
Peppi, Isabella, Iida vanhoista Elina ja Heli
- Esko K.
Jos saisin kuvat kaikkien perseistä, niin sitten voisin sanoa.
- Anders B
Ismolla tietenkin. Jätte bärsse.
- pyllytpyllyt
Eipäs kun Sepolla! Ii-hanaa!
- PanisinLujaa
Salkkareiden historian kaunein nainen on kyllä Katri. En nyt muista mitään perse-kohtausta siltä, mutta sillä on aivan takuulla mahtava perse. Myös nykyisistä Iida, Peppi, Heidi ja Isabella. Cindyäkin panisin, vaikken senkään perseestä osaa sanoa. Tissit siltä ainakin löytyy (kattokaa MTV3 Katsomosta uudestaan tuo 17.9. jakso. Myös 18.9. jaksossa tämän tissit kiilsivät hiestä märkinä.
- YA
No Eliaksel daah! Just semmoi söpö piukka koskematon peppu.
En tiedä yhtäkään raavasta miestä kuka ei himoais sitä! - Lars.
Ismolla on nästä bärsse
- Lörs
Äläs ny Lasse, kun Sepolla on ihan ihanin perse!
- Seppo T
Helena Kuulalla
- S. Taalasmaa
Taalasmaan Ullalla, ehdottomasti.
Terv. Seppo T. - Tietoniekka1054
Camilla Mustavaara tietenkin. Täydellinen perse ja vartalo muutenkin. Oli aikaisemmin ja on edelleen. Tiedän että en ole ainoa ihailija, mutta ilmeisesti ainoa tyhmä, joka viitsii asian nostaa esille.
- Menpeba
Jannella, Pietarilla, Talella ja Sebastianilla
- mehupaussi
Ahteen sisaruksilla!
- ismotietäää
Jutan perse on paras siis oikeesti pylly, joka on aivan mahtava.
- pokke_
En tiedä, mutta Ismo on aikamoinen perseilijä.
- KaluMister
Ismolla on tosi hyvä perse.
- Anonyymi
Just sen takia Ismolla on paras per ce!
- juuteillaonsitä
Tanskalaisella näyttelijä Anette Støvelbækillä, joka näyttelee nyt esim. ylefemman sarjassa Rantahotelli (huippusarja!) Alice Frighiä http://www.imdb.com/name/nm0836742/?ref_=tt_cl_t10
Minä heteronaisena kadehdin hänen takamustaan - olisipa tuollainen lantionkaari ja rumpa eikä tällainen tyypillinen suomalainen joka suunnasta lattana perä :( - Ery
Sannilla on mahtavin perse
Kyllä se on Karilla! Sebastianillakin tietysti hyvä.
- UllaTaalasmaa
Kyllä Seppo tuo voiton kotiin
-Salainen Ihailija - kivojapeppuja
Onneksi sarjan naisnäyttelijöille on kirjoitettu puvustuksen puolesta jo kireämpiä farkkuja niin tuo peban monella upeasti esiin nam:)
Jääneet ne lökäpöksyt pois monilta. - Anonyymi
Helena Kuulalla tai Maarit Salinilla tai Marjutilla on selkeästi seksikkäin perse
-nuori mies, joka tykkää vanhemmista naisista- Anonyymi
Se nähtiin taas tänään että Kristiinalla!
- Anonyymi
Kyll maar se o meirä Almall.
Ahter o levvee ko seittäm' leivä uun.- Anonyymi
Eipäs ku Sepolla!
Iiiii-hanaaa!
Ketjusta on poistettu 29 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1434843Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut793512SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt272524SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het402203Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä572029Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan632013Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja851963Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?231961Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet191438Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin
Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään941235