Kellä upein perse?

Kautta aikaun saa listata...
No ainakin Heidi ja Heli.
336472
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 33

Vanhimmat

Isabellalla :P

Äänestä

No Sepolla. Se on oikea namupala.

1Äänestä

Heidi on kyllä kaikinpuolin haluttava kaunotar ja näemmä myös halukas. NAM

Äänestä

Ismolla, nam!

Äänestä
  • Jutta siellä huohottaa...

    Äänestä

  • Ismon tyylikäs ja kiinteä perse on aivan paras!

    Äänestä

Iida, Heidi, Peppi...
Mitä väliä?
Kaikki kelpaavat.

Äänestä

Peppi, Isabella, Iida vanhoista Elina ja Heli

Äänestä

Jos saisin kuvat kaikkien perseistä, niin sitten voisin sanoa.

Äänestä

Ismolla tietenkin. Jätte bärsse.

Äänestä
  • Eipäs kun Sepolla! Ii-hanaa!

    Äänestä

Salkkareiden historian kaunein nainen on kyllä Katri. En nyt muista mitään perse-kohtausta siltä, mutta sillä on aivan takuulla mahtava perse. Myös nykyisistä Iida, Peppi, Heidi ja Isabella. Cindyäkin panisin, vaikken senkään perseestä osaa sanoa. Tissit siltä ainakin löytyy (kattokaa MTV3 Katsomosta uudestaan tuo 17.9. jakso. Myös 18.9. jaksossa tämän tissit kiilsivät hiestä märkinä.

Äänestä

No Eliaksel daah! Just semmoi söpö piukka koskematon peppu.

En tiedä yhtäkään raavasta miestä kuka ei himoais sitä!

Äänestä

Ismolla on nästä bärsse

Äänestä
  • Äläs ny Lasse, kun Sepolla on ihan ihanin perse!

    Äänestä

Helena Kuulalla

Äänestä

Taalasmaan Ullalla, ehdottomasti.

Terv. Seppo T.

Äänestä

Camilla Mustavaara tietenkin. Täydellinen perse ja vartalo muutenkin. Oli aikaisemmin ja on edelleen. Tiedän että en ole ainoa ihailija, mutta ilmeisesti ainoa tyhmä, joka viitsii asian nostaa esille.

Äänestä

Jannella, Pietarilla, Talella ja Sebastianilla

Äänestä

Ahteen sisaruksilla!

Äänestä
  • Jutan perse on paras siis oikeesti pylly, joka on aivan mahtava.

    Äänestä

En tiedä, mutta Ismo on aikamoinen perseilijä.

Äänestä
  • Ismolla on tosi hyvä perse.

    Äänestä

  • Just sen takia Ismolla on paras per ce!

    Äänestä

Tanskalaisella näyttelijä Anette Støvelbækillä, joka näyttelee nyt esim. ylefemman sarjassa Rantahotelli (huippusarja!) Alice Frighiä http://www.imdb.com/name/nm0836742/?ref_=tt_cl_t10
Minä heteronaisena kadehdin hänen takamustaan - olisipa tuollainen lantionkaari ja rumpa eikä tällainen tyypillinen suomalainen joka suunnasta lattana perä :(

Äänestä

Sannilla on mahtavin perse

Äänestä

Kyllä se on Karilla! Sebastianillakin tietysti hyvä.

Äänestä

Kyllä Seppo tuo voiton kotiin

-Salainen Ihailija

Äänestä

Onneksi sarjan naisnäyttelijöille on kirjoitettu puvustuksen puolesta jo kireämpiä farkkuja niin tuo peban monella upeasti esiin nam:)
Jääneet ne lökäpöksyt pois monilta.

Äänestä

Helena Kuulalla tai Maarit Salinilla tai Marjutilla on selkeästi seksikkäin perse

-nuori mies, joka tykkää vanhemmista naisista

Äänestä
  • Se nähtiin taas tänään että Kristiinalla!

    Äänestä

Kyll maar se o meirä Almall.
Ahter o levvee ko seittäm' leivä uun.

Äänestä
  • Eipäs ku Sepolla!
    Iiiii-hanaaa!

    Äänestä

Kommentointi on suljettu.

Ketjusta on poistettu 29 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Bottommman kirjoitti:

Kautta aikaun saa listata...
No ainakin Heidi ja Heli.

Keskustelu on suljettu, eikä siihen voi enää kirjoittaa.

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu