Miten helposti festareilla saa pillua?
Festari pillua?
2
1619
Vastaukset
- minnie
että mistä roikkuu eli että kuka kysyy ja keneltä ;)
- Anonyymi
Lähdettiin vaimon kanssa festarialueelle telttailemaan lippujen hinna oli liian suuret.
Oli kuuma ilma vaimokin oli bikinin yläosa päällä ja jyhyt hame, juotiin kylmälaukusta juomia sievään tahtiin.
Menin telttaan aika pian vaimon eteen tuli kaksi miestä toinen sanoin selvästi että haluaa pillua vaimo naurahti no paljonko maksat tuli heti kaksi sataa. Mies kertoi että vaimo on tosi seksikäs ja kysyi saako edes koskettaa vaimo nairahti no vähän katsoin teltasta miehen hyväillessä rintoja ja sujautti ylä osan alas vaimon nännit oli kovana mies napsutteli nännejä vaimo vilkaisi telttaan päin laitoin viestin käy tienaamassa.
Vaimo nousi miesten mukaan katsoin menivät lähellä olevaan vaunuun. Kuljin vaunun edessä oleviin tuoleihin istumaan miehet kuului sanovan ihanan sileä pillu, hätkähdin ei se pitäisi olla paljas vaimo uikutti ja kuiski anna jo toinen kuulu sanovan pitää nuolla ensin puhtaaksi. aika pian vaimo huokasi oiih kunnon kovaa vaimo kiljahteli koko ajan kuulin kun sanoin ja taas sullakin seisoo kovana.
Nousin tuolilta kerkisin kävellä vähän kun ovi aukeni mis huusi anna ryyppy minulla oli kossu matkassa että kukaan ei varasta teltasta palasin takaisin kuulin kun vaimo valitti halukkaana. Mies sanoi meillä on narttu tuolla haluatko panna kun toinen tuli ulos käski minut sisään. Vaimo makasi jalat levällään näytin hiljaa ja panin sisään pillu lotisi spermasta vaimo kuiskas kohta on rahat lippuun nousin ja kiitin. Toinen miehistä meni sisään en tiennyt antoiko vaimo halusta vai rahasta meno oli railakasta. Menin teltalle vaimo käveli telttaa kohti vähn jalat leviällä ja hitaasti.
Kun tuli telttaan nosti hameen ja veti päälleen naitiin pitkään, vaimo kuiskas mennäänkö kotia, kerättiin tavarat ja lähdettiin linja-auto asemalle.
Kotona vaimo kaivoi setelit viisi sataa istui syliin ja kuiskas ne on sulle minä sain osani, kysyin oletko koskaan saanut noin hymyili olen nuorena mutta en saanut rahaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sairaammaksi menee: Musk alkaa sensuroida Zelenskyin viestintää X:ssä
IL: Musk puuttuu Zelenskyin viestintään – X:ään tulossa muutoksia "Elon Musk sanoo korjaavansa X:n, jotta käyttäjät voi4333692Mihin sinussa haluan koskea
Tilanne, että pääsisin tutustumaan eri kohtiin sinussa, mitä haluaisin kokeilla. Käsiin haluaisin tutustua, hieroa niitä732980- 1301893
- 1201618
Toisen ihmisen sydämellä
leikkiminen on äärettömän moraalitonta. Antaa turhiaa toiveita ja sitten olla kuin mitään ei olisi tapahtunut. Kuinka vo1461440Oho! Toivo Sukari paljastaa erikoisista iltatoimista Nadja-vaimon kanssa: "Hän aina putsaa mun..."
Oho! Onpa iltatoimet tällä pariskunnalla. Toivo Sukari ja Nadja Sukari menivät naimisiin v. 2019. Lue lisää: https://311387PAM:in mainos, älä mene tänään ruokakauppaan
kannatan kovasti kaupan työntekijöille lisää liksa. MUTTA lakossa on huonoa, nyt kauppiaat näkevät kuinka vähällä henki1601317- 831234
- 751225
Yleltä tiukka nootti Sohvaperunat-sarjan tyypeistä: "Halutessaan ja tapauskohtaisesti harkiten..."
Näin "Sohvis-julkkiksia" suojellaan! Toisaalta ovathan nämä ihmiset itse lähteneet mukaan reality-ohjelmaan. Että mitä m181155