ongelma alue eli peppu! Mitkä "liikkeet" tehoavat pahaiten peppuun/reisiin oen tehnyt jo kuukausia kyykkyjä noin 50 päivässä, eikä tuloksia tule:(( mitä muita keinoja on???
Perse sentään
SEllu perse
2
267
Vastaukset
- Vanha rouva 62 kg
No mä olen tehnyt noita 10 vuotta, eikä mulla kyllä ole sellua
- Body
Nämä on aina aika vaikea selitteisiä juttuja...Kyllä se on ruokavalio treeni yhdistelmä. Mutta painot kehiin, kun teet kyykyjä ja ei niitä kannata joka päivä tehdä,ei siitä ole mitään hyötyä. Kyykyt on loistava treeni persuksille,takareisille ja etureisille,mutta kyllä tarviset siihen painoja, ei taida oma kehon paino riittää. Kunnon kroppaa ei saa ilman kunnollista ruokavaliota ja tehokasta treeniä. Ja selluliitti on kuonaa ja varastoitunutta rasvaa. Eikä se lähde rasvoilla ja voiteilla!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä433473- 362084
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?301789- 161557
- 231528
- 101440
- 241397
- 141247
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai781185- 221122