Siro, A-kuppikoko, 160-170 sm saa maistella vähän alkoholia, polttaa, nätti, ei liian kaunis mutta ilmettä pitää olla. Nainen joka hyväksyy oman kotitransun, nainen joka pitää sexistä : pimpsan nuolettamisesta, suutelemisesta, hyväilyistä, satiini pikkuhousuista, nainen joka mahd. on myös bi-henkinen niinkuin minäkin !
Bi-henkinen
Nelly
288
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Unohtu mainita etten itsekään usko että minulle vielä joskus löytyy mutta saanpa haaveilla, olen ollut 5v. sinkkuna, iältäni 56 vuotias nuori.
Hmm... Minäkin haaveilen. Sileä iho, hyvä ryhti ja hoikka varsi. Älykäs, leikkimielinen, eläinrakas ja taiteellinen. Suuret silmät, sellainen sielukas katse, uhkarohkea ja heittäytyvä. Maantienvärinen, mustatukkainen, vaalea, ei väliä. Ei tarvitse olla naisellinen, mutta saa olla.
Itse olen panseksuaali nuori nainen.